Абразивна поліровка автомобіля

Абразивна поліровка автомобіля своїми руками

Абразивна поліровка автомобіля своїми руками – процедура нескладна і доступна кожному. Мало того, в деяких випадках вона здатна замінити фарбування. Далі ми розповімо, що необхідно для того, щоб провести полірування своїми руками, які для цього знадобляться матеріали, інструменти та що враховувати під час роботи.

абразивна поліровка

Абразивна поліровка, коли її виконувати.

Багатьом відомий термін “абразивна поліровка автомобіля”, але не всім зрозуміло, що це таке. Під цією процедурою розуміється відновлення поверхні кузова на якому є подряпини. Для цього використовують абразивний поліроль, а сама процедура проводиться за допомогою спеціальної машинки. Крім цього, абразивна поліровка кузова виконується в якості відновлювальної процедури, коли на кузові з’являються:

 • Інші відтінки кольору.
 • Не рівна поверхня верхнього шару фарби.
 • Шагрень, зернистість, матові плями, патьоки від фарби.

Все це цілком можна усунути самостійно.


Абразивна поліровка -що потрібно для полірування абразивами

Абразивна поліровка, як і інші процедури по обслуговуванню машини, вимагає використання спеціальних матеріалів і набору ряду інструментів:

 • Захисний поліроль на основі силікону або воску.
 • М’яка суха ганчірка без ворсу.
 • Абразивна полірувальна паста.
 • Полірувальна машинка.
 • Насадки на полірувальну машинку різної жорсткості.

абразивна поліровка

Важливо! Якщо звичайне полірування можна проводити вручну, то абразивне – тільки полірувальною машинкою.

 Як вибрати абразивную пасту для полірування.

Абразивний поліроль для автомобіля зустрічається в основному на восковій або тефлоновій основі. Існують і інші види, але зустрічаються вони досить рідко. Також поліролі розрізняють по консистенції:

 • Аерозолі, які використовуються на будь-якій поверхні.
 • Рідкі, які зазвичай втирають в рівні поверхні.
 • Пастоподібні.

Яку пасту вибрати, залежить від характеру ушкоджень на поверхні. Але в будь-якому випадку, крім абразивної пасти для полірування автомобіля, буде потрібно використовувати ще й звичайний поліроль. Абразивною пастою тріщини затираються, вирівнюючи поверхню, а поліролем поліруються для захисту та надання блиску.

Абразивна поліровка -підготовчі роботи перед поліруванням

Перед початком процедури, машину необхідно добре вимити спеціальними засобами. Вона повинна бути чистою, без слідів бруду, пилу. Мити її треба там же, де буде проводитись полірування. Сам процес полірування робіть на виключно сухій поверхні, тому машина має добре просохнути. Полірування автомобіля може проводитися в закритому чи відкритому приміщенні. Але при цьому повинні бути дотримані певні умови:

• відсутність пилу

• відсутність протягів

• відсутність вологи

• хороше освітлення

• відсутність прямих променів сонця.

Процес полірування авто абразивом проводиться в кілька етапів.

Процес полірування вимагає поетапного використання матеріалів:

Шліфування дрібним наждачним папером.

Полірування абразивними матеріалами з більшим зерном.

Полірування матеріалами з більш дрібним зерном.

Для шліфування використовують наждачний папір Р 2000 або Р 2500, яку попередньо вимочують, щоб вона стала більш еластичною.

Полірування виконують машинкою. Причому спочатку пасту наносять на ділянку поверхні і розподіляють по ділянці виключеною машинкою, розтирають, поки вона рівномірно не ляже по всій поверхні. Потім треба трохи почекати, щоб паста вступила в реакцію з лакофарбовим покриттям(час вказується в інструкції). Після закінчення зазначеного в інструкції терміну можна обробляти поверхню кузова полірувальною машинкою, яка працює на невисоких обертах: 1300-1500 в хвилину. Натиск треба проводити акуратно, відчуваючи необхідний ступінь прикладання сили. Процес триває, поки паста не зникне з поверхні. Так поступово обробляється кожна ділянка кузова. Секрети фахівців що до полірування авто при проведенні полірування.

абразивна поліровка

Якщо є необхідність обробити ділянки кузова пастою з низькою зернистістю, весь процес повторюється в тій же послідовності. Після полірування машину слід знову помити. Щоб зберегти отриманий ефект надовго, поверхню варто обробити захисним восковим поліролем.

Як бачите, виконати абразивне полірування машини абсолютно не складно. Важливо ретельно підготувати машину до цієї процедури, придбати якісні і надійні засоби полірування і провести роботу в правильній послідовності.
абразивна поліровка ха-ха