Автобагажник на Daewoo-Lanos 1 комментарий

Автобагажник на Daewoo-Lanos, Sens – незамінний помічник водія

Автобагажник на Daewoo-Lanos, Sens – яка користь, які моделі підходять – це все ми обговоримо в статті. І так нарешті Ви стали щасливчиком, у Вас з’явився автомобіль Daewoo-lanos, Sens. Спочатку вам здасться, що він ідеальний за всіма параметрами, ви обирали його ретельно і прискіпливо. Ви впевнені в тому, що кращого авто вам і не знайти, будете його пестити і леліяти. І це цілком нормальна реакція на покупку чогось нового. Ви будете горді і щасливі.

Але, через якийсь час, Ви помічаєте, що в автомобілі чогось не вистачає. Ось ніби як необхідно встановити сигналізацію для автомобіля, щоб захистити його від угону, починаєте розуміти, що вам не завадив би авторегістратор, навігатор, стильна магнітола…

Але більшість водіїв, особливо ті, хто любить подорожувати або у кого є дача, наголошують на необхідності придбання автобагажника. Вбудований багажник, який би місткості він не був, все одно його недостатньо, адже в нього точно не помістиш човен, вирушаючи на риболовлю або ж велосипед, виїжджаючи на вихідні на дачу.

Автобагажник на Daewoo-Lanos

Ось тут і приходить ідея покупки на дах автомобіля багажника, який в основному представлений дугами-поперечиною, такими собі спеціальними перекладинами, що кріпляться на дах. Ці дуги мають два види перетину. Вони бувають з прямокутним перетином і найчастіше виготовлені з металу, покритого пластиком. Такі автобагажники дешевше багажників з аеродинамічним перетином, які виготовляються вже з алюмінію, на вигляд гарніше, на швидкості не шумлять, але і за ціною дорожче.

Крім автобагажника сьогодні виробники аксесуарів в авто пропонують і додаткове устаткування, що кріпитися до багажників. Це може бути закритий багажник, що захистить речі від негоди, і кріплення для велосипедів, лиж, сноубордів, спеціальні кошики.

Автобагажник на Daewoo-Lanos

Встановивши автобагажник на машину, ви відразу ж отримаєте можливість розвантажити внутрішній багажник і розмістити на даху авто велику кількість вантажу, але знову ж таки, перевантажувати машину не варто, адже завантажений, а то і перевантажений багажник відразу ж вплине на керованість машини.


Автобагажник на Daewoo-Lanos, Sens – які пристусованні для цих моделей

Автобагажник на Daewoo-Lanos – Amos Koala K-7

Автобагажник на Daewoo-Lanos

Основний принцип, за яким цей автобагажник тримається на даху, полягає в наступному. На краю даху автомобіля встановлюються лапи (кріплення). Кожна лапа сталева, але на неї надіт захист з гуми. Тому можете бути спокійні – автобагажник на Daewoo-Lanos ні в якій мірі не зашкодить фарбу, все передбачено. На дві протилежні лапи зверху кріпиться поперечна балка. Таким чином від зсуву за борти автомобіля лапи утримуються балками.  Конструкція автобагажника, дійсно досить міцна. Вантажопідйомність становить 75 кг, погодьтеся, це не мало!

Автобагажник для Daewoo-Lanos Amos Koala K-7 комплектується балками довжиною 1,07 метра. Балки можуть бути як зі сталі, так і з алюмінієвого сплаву. Алюмінієві балки ще називаються аеродинамічними, так як не “свистять» при русі. Сконструйований саме для Daewoo Lanos и ZAZ Sens, балки з кольорового металу широко розсуваються по даху, утворюючи привабливий зовнішній вигляд – це переваги даного вироба.

Автобагажник для Daewoo-Lanos – Amos Tramp AM-2

Автобагажник на Daewoo-Lanos

Принцип кріплення цього багажника на дах Ланоса такий же, як у Коали. Але … Протилежні лапи з’єднуються між собою тросом. Цей трос притягує лапи один до одного. Тому така конструкція найнадійніша в принципі з усіх можливих. І вантажопідйомність у Amos Tramp найбільша – 80 кг для чотирьохдверних авто і 60 кг для трьохдверних. Відповідно багажники серії Tramp рекомендовані до використання в тих випадках, якщо вам потрібно перевозити важкі вантажі, особливо регулярно. Є ще одна відмінність від автобагажників Koala K-7, – полягає в способі з’єднання балок з лапами. Балки просто протягнуті в вушка лап. Знизу затискаються кріпильним гвинтом. Багажники на дах Daewoo Lanos Tramp AM-2 комплектуються тільки сталевими балками, їх довжина становить 120 см.

Якщо придбали автобагажник на Daewoo-Lanos,- Пам’ятайте

  • Після установки багажника потрібно проїхати кілька кілометрів, а потім перевірити чи добре затягнуті болти на опорах. Таку перевірку потрібно робити постійно в ході експлуатації.
  • Вага вантажу – не більше вказаної в інструкції.
  • Вантаж повинен бути рівномірно і добре прикріплений до багажника.
  • Під час перевезення вантажу уникайте різкого гальмування і набору швидкості, а також плавно входьте в повороти.
  • Пам’ятайте що поведінка автомобіля з закріпленим на даху вантажем (в залежності від характеру вантажу, що перевозиться) відрізняється від поведінки автомобіля без вантажу.
  • Якщо ви не використовуєте багажник, його краще зняти.