Автокомплект автомобіліста для подорожі


Збираючись в подорож на автомобілі, варто перевірити не тільки робочий стан та справність автомобіля, а й ще підготувати аварійний автокомплект. Це обов’язковий захід, якщо Ви хочете добратися до пункту призначення без зайвих затримок. Але що ще може стати в нагоді? Давайте разом перевіримо і складемо список корисних в дорозі речей, які бажано постійно возити з собою.

автокомплектАварійний автокомплект автомобіліста

Аптечка. У комплект першої допомоги обов’язково входить аптечка, але при її покупці варто приділити увагу тому набору засобів першої допомоги, які в неї входять. Краще, звичайно, вибрати розширену комплектацію і доповнити ліками, які можуть стати в нагоді вам особисто під час подорожування. Наприклад, знеболюючі, від розладу шлунка, алергійні препарати … Всеж невідомо, в якій ситуації ви опинитеся, виїхавши за місто.

Гроші. Всі вже звикли до пластикових карт, але в дорозі можуть знадобитися саме готівкові гроші – раптом вам закортить купити грибів, або свіжих ягід у продавців які торгують вздовж дороги. Корисно завжди мати в бардачку трохи налічних.

Ліхтарик. Якщо з машиною раптово щось станеться вночі, ліхтарик буде дуже корисний для з’ясування причини, а також дрібного ремонту. Більше підійде модель з можливістю закріплення на поверхні. Крім цього в багажнику повинні бути чисті ганчірки і робочі рукавички які завжди знадобляться.

Зарядний пристрій. Напевно вже складно уявити своє життя без мобільного телефона. Сучасний автомобіль просто нашпигован різноманітними гаджетами, навігація, відеореестратори… Багато водіїв використовують у мобільном телефоні навігаційну систему. Коли довго включена функція навігатора, батарея телефона досить швидко розряджається. Тому краще тримати в авто автомобільну зарядку.

Хороший трос. Буксирувальні троси, які часто продають в автомагазинах годяться тільки для буксирування по асфальту. Вони частіш за все дуже низької якості і тому майже завжди рвуться при спробі висмикнути застряглу машину. Не довіряйте етикетці, нехай написано на ній хоч «10 тонн» – неякісні троси зазначене навантаження все одно не витримають! Найкращим рішенням було б купити в інтернет-магазині (тільки спеціалізованому) динамічну стропу, яка розрахована за масою для вашої машини.

Засоби особистого захисту. Рекомендую серйозно поставитися до засобів захисту, в будь-якому розумінні цього слова. Потрібно брати все, що зможе вас захистити: травматичний пістолет, газовий балончик презервативи – про всяк випадок.

До цього списку можно добавити багато корисних речей. Все залежить від пори року, мети та на який час розрахованна поїздка.

Читайте також

Безпечне водіння в тумані. Порада водію
Детектор сна для водіїв Stop Sleep