Автоматичний запуск двигуна

Автоматичний запуск двигуна – режими роботи, переваги, встановлення системи

Автоматичний запуск двигуна – це механізм, що дозволяє маніпулювати силовим агрегатом транспортного засобу на відстані. Сама по собі ідея автоматичного прогріву двигуна не нова, вона давно використовується на вантажному транспорті для уникнення замерзання охолоджуючих рідин під час простою. До переваг автозапуску автомобіля можна віднести:

  • Прогрітий салон і двигун взимку і прохолодний салон влітку.
  • Економія часу.
  • Доступна ціна.
  • Простота у використанні.

Переваги – перевагами, однак виникає питання чи не буде система автозапуску конфліктувати з електроним обладнанням автомобіля. Розробки в напрямку автозапуску дозволяють встановити модуль автозапуску двигуна на будь-який транспортний засіб. Тут не грає ролі тип коробки передач або двигуна. Фахівець зможе встановити потрібне обладнання, що не завдавдасть шкоди автомобілю. Пам’ятайте! Використовуючи автозапуск автомобіля, обов’язково слід дотримуватися інструкції.

Автоматичний запуск двигуна

Автоматичний запуск двигуна – режими роботи системи автозапуску Конфлікт системи з іммобілайзером

Розрізняють два режими автозапуску системи двигуна за своїм функціоналом:

Ручний дистанційний режим. Цей режим дозволяє здійснити автозапуск двигуна за допомогою телефону. Вам просто потрібно натиснути кнопку на брелку або мобільному телефоні. Це дуже зручний режим, єдина умова – відстань між автомобілем та брелоком не повина перевищувати 400 метрів.

Автоматичний режим пуску. Режим програмується на автозапуск двигуна в певний інтервал часу, це запобігає охолодженню двигуна на морозі. Можна запрограмувати автозапуск на певний час або як реакцію на певну температуру повітря. Цей режим дозволяє здійснювати автозапуск на великих відстанях від місця розташування водія.


Вирішуємо конфлікт системи автозапуску зі штатним іммобілайзером.

Для захисту від угону багато автомобілів укомплектовують проти угону системою під назвою «іммобілайзер». Головним завданням іммобілайзера є виключення можливості запустити двигун без господаря автомобіля «рідним» ключем. Він працює за принципом RFID (радіочастотна ідентифікація). Антена іммобілайзера зчитує сигнал від транспондера (чіп, який випромінює сигнал малої потужності, вбудований в кожен ключ), що дозволяє визначити, «своїм» ключем намагаються завести машину або «чужим». У разі виявлення «чужого» ключа, блок керування двигуном блокується, поки не з’явиться «свій» ключ.

На жаль, іммобілайзер вступає в конфлікт з системою автозапуску автомобіля, що викликає деяки труднощі у автомобілістів, які звикли використовувати дистанційний запуск двигуна. Конфлікт вирішується за допомогою «обхідника іммобілайзера». Цей пристрій дозволяє уникнути конфлікту.

Виглядає обхідник іммобілайзера як закрита коробка. Усередині цієї коробки розташований ключ від автомобіля або чіп іммобілайзера, який вилучили з ключа. Під час включення запалювання антена іммобілайзера шукає сигнал чіпа ключа, який подається за допомогою електронних компонентів обхідника. Подібні обхідники активно використовують на автомобілях з Кореї, Японії та Америки. На автомобілях же німецьких виробників таке пристосування не спрацює.

Автоматичний запуск двигуна – процес установки блоку

Для установки і підключення блоку автозапуску потрібно:

  •  Із замка запалювання випаяти дроти, що запускають двигун.
  • Зняти подушку безпеки.
  • За схемою з інструкції до сигналізації підключити основні дроти системи автозапуску.
  • Якщо автомобіль укомплектований штатним іммобілайзером, придбати «обхідник».
  • Для можливості екстрено відключити дану систему, проведіть ще один провід до ручного або основного гальма від блоку модуля.
  • Запрограмувати блок автозапуску двигуна, дотримуючись інструкції.

Ось і все, блок автозапуску двигуна встановлений і готовий до використання.

Сигналізації з автозапуском в Україні

http://prom.ua/Signalizatsii-s-avtozapuskom.html

http://stylezvuka.com.ua/signalki/25/c-filter