Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080.

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 лідер на ринку для тюнінга автомобіля.

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 – технічні характеристики, особливості та переваги перед іншими плівками. У цій статті, розмова про автомобільну плівку ЗМ 1080, про її колірну гаму, технічні характеристики, особливості та переваги перед іншими плівками.

Автомобільні плівки – це матеріал для майстра і кінцевий продукт для його клієнта, тому розглядати їх варто з двох точок зору.
Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 її серія включає в себе 34 різних кольору і текстури, серед яких 15 глянцевих видів плівки, 4 металіка, 6 матових плівок, 3 види карбону і 6 плівок з текстурою шліфованого металу.
Фотографіями не передати всієї краси і особливостей плівки.

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080

ЗM Scotchprint 1080 пленка цвет антрацит металлик

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080

ЗM Scotchprint 1080 пленка цвет золотой металлик

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080

ЗM Scotchprint 1080 пленка цвет оранжевый глянцевый

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080

ЗM Scotchprint 1080 пленка цвет синий глянцевый

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080

ЗM Scotchprint 1080 пленка цвет оранжевый матовый

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080

ЗM Scotchprint 1080 пленка карбон, цвет белый

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080

Глубокий черный мат 3M Scotchprint 1080

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080

ЗM Scotchprint 1080 пленка карбон, цвет черный
Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 її особливості.

Всі плівки литі, придатні для повної обклеювання кузова, включаючи складні і вигнуті деталі. Ці плівки при останньому прогріванні повністю втрачають «ефект пам’яті» і не будуть підніматися на краях і западинах. Це відрізняє їх від дешевих плівок, у яких «ефект пам’яті» настільки сильний (через особливості виробництва), що вони можуть стягуватися ще на папері. Плівка ідеально підходить для нанесення на висококонтрастні поверхні, має стійкість до короткочасного впливу бензину, впливів ультрофіолету, перепаду температур, впливу хімікатів і дії нейтральних миючих засобів.
Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 складається з двох частин – клейової основи і частини, яка задає колір або текстуру. У всіх глянцевих плівок 3M Scotchprint 1080 клейова основа сіра, завдяки чому оригінальний колір кузова (або плями шпаклівки після його підготовки) ні просвічується, колір плівки на кузові не змінюється. Віддавши перевагу плівки 3M Scotchprint 1080 , ви гарантовано отримаєте саме вибраний колір і відтінок. Плівки інших прозводітелей навіть при їх більшій товщині часто «просвічуються», змінюючи відтінок на темному кузові.
Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 не потребує ламінуванню і лакуванню, вона вже захищена від вигорання. Заявлений виробником термін служби – 5 років. Якщо ставитися до машини дбайливо і дотримуватися нескладних рекомендації (уникати мийок старого типу із щітками і т.д.), термін служби можна продовжити.
Політика компанії ЗМ така, що при створенні плівок вони думають не тільки про зовнішні сторони (наявності квітів і фактур), а й про зворотну, в буквальному сенсі,- про клейову основу. При знятті плівка не залишить ніяких слідів на лакофарбовому покритті автомобіля, сам процес зняття легкий і не займає багато часу. Дешеві і неякісні плівки, в свою чергу, залишають увесь клей на кузові, в деяких випадках псуючи покриття.

Вибираючи обклеювання вашого автомобіля плівками ЗМ 1080, ви отримуєте:

Плівку, яка відмінно тримається на краях, складних і відповідальних деталях, нерівних поверхнях, яка з часом не буде підніматися і відклеюватися.
На вашій машині ви побачите саме той відтінок, який вибрали – плівка не змінює свій колір.
Колір, що зберігається тривалий час.
Легке зняття плівки, відсутність будь-яких слідів і пошкоджень після зняття плівки.

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 для майстра.

Всі плівки цієї серії литі, не мають ефекту пам’яті після прогрівання до потрібної температури, що не стягуються на кутах і не піднімаються в поглибленнях. На складних ділянках рекомендується застосовувати праймер ЗМ 94

Клейовий шар з запатентованими технологіями Controltac єдиний в своєму роді – містить безліч мікроскопічних скляних кульок, які дозволяють класти плівку без паперу прямо на поверхню і вільно її позиціонувати (рухати плівку прямо на поверхні) – плівка не прилипне, поки ви не натиснете на неї, роздавивши скляні кульки та активувавши клей. Навіть після того, як ви розгладили плівку аплікатором, її можна легко зняти і знову використовувати, попередньо прогрів феном.
Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 містять канали для легкого відведення повітря (без бульбашок), які працюють в рази краще і ефективніше, ніж у дешевих плівок.
Всі плівки складаються з двох частин, клейовий шар глянцових плівок – сірий, завдяки цьому вони не просвічуються і не змінюють колір і тон на темних поверхнях.
Плівки серії ЗM Scotchprint 1080 випускаються в рулонах з шириною 1,52 і довжиною 22,9 метра. Це дозволяє з легкістю і без швів обклеювати великі деталі (капоти і дахи) машин любого класу.
Протягом 3 років з моменту нанесення, плівки серії 1080 можна швидко і легко зняти без використання спеціальних хімікатів, клей залишається на плівці, а не на машині, не піднімає лак або фарбу.
Отже, вибираючи для роботи плівку ЗМ серії 1080 ви отримуєте:
Литу плівку без ефекту пам’яті.
Високотехнологічний і унікальний клейовий шар, що дозволяє позиціонувати плівку прямо на поверхні.
Сірий клейовий шар, завдяки якому плівка не просвічується і не змінює відтінку.
Зручний і практичний розмір рулону.
Плівку, яку протягом 3 років можна легко і швидко зняти, не зіпсувавши покриття автомобіля.
Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 тримае ліліруючи позиції по своїм якостям на ринку.

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 інструкція.

Автомобільна плівка ЗM Scotchprint 1080 – де придбати.

http://avtoplenki.ua/3m.html

http://prom.ua/p11880320-plenka-pod-karbon.html

http://avtokraski-ru.tiu.ru/p28024228-scotchprint-1080-g227.html

http://restyling.dn.ua/p98272619-plenka-scotchprint-1080.html

http://avtoplenka.com/3m_carbon_3d.html

http://avtofilms.com.ua/p12622811-plenka-ssha-scotchprint.html