Автомобільна плівка Hexis Огляд

Автомобільна плівка Hexis властивість плівки, характеристика, де придбати

Автомобільна плівка Hexis французької компанії. Ця компанія вже давно завоювала досить великий авторитет серед компаній такого типу. Виробництво вінілових плівок здійснюється на заводах, розташованих в Фронтіньян. Компанія також не забуває і про розширення кількості своїх виробничих цехів. Так, нещодавно було побудовано ще кілька заводів з виробництва вінілових плівок, які оснащені новим інноваційним обладнанням, що дозволяє виробляти ще більш якісну продукцію за менші терміни. Французький виробник зарекомендував себе, як бренд, продукція якого відрізняється довговічністю, а також стійкістю перед негативним впливом. Фірма виробляє просто чудові плівки, які з легкістю імітують практично всі види поверхонь. Завдяки наполегливим науковим розробкам в Hexis добилися великої міцності, відмінної текстури плівки, а найголовніше, захисту місць від дрібних пошкоджень. Велика ступінь захисту досягнута досить товстим шаром плівки. Будь-який бажаючий зможе оцінити гідність продукту в будь-якому для себе місці, будинку, автомобілі і т.д.

HEXIS – це виробник, який один з перших почав виробництво литих вінілових плівок, що відрізняються високою якістю, та є прямим конкурентом таких виробників плівок як: винілова плівка Arlon (США) та плівка ЗM Scotchprint 1080.
При виборі плівки необхідно враховувати її якість. Наприклад, фахівці-поклейщики можуть розповісти вам про один дуже важливий момент в роботі з плівкою, який безпосередньо впливає на результат поклейки. Високоякісна продукція в своєму клейовому шарі має спеціальні мікроканали, які допомагають при поклейки легко вигнати бульбашки повітря з-під плівки. Їх наявність в клейовий основі перевірити можна, але багато інших якостей плівки на око не проконтролювати. Тому при виборі плівки потрібно довіритися професіоналам або відразу звертатися до перевірених відомим виробникам.
Для великих шанувальників розкоші і шику, зокрема власників автотранспорту, все більше і більше доводиться користуватися послугами французької компанії. Плівки Hexis застосовуються практично на всіх поверхнях авто. Завдяки досить великій товщині плівки її успішно застосовують при декоруванні зовнішнього вигляду транспортного засобу, в більшій мірі вибірково, окремі частини кузова. Ну а шанувальників шикарного тюнінгу, нічого не зупиняє для повного покриття кузова, що надає йому незвичайний вид.
Серія плівок для обклеювання авто Hexis Colour виробляються з клеєм, що володіє повітряними мікроканалами, що дозволяє легко позиціонувати плівку при поклейки і виганяти повітряні бульбашки навіть при «сухому» способі нанесення. Це нововведення компанії має своєрідну особливістю. Ця особливість полягає в тому, що плівка містить безліч мікроканалів для відвода повітря при повному або частковому покритті кузова. Це сприяє не завдавати дрібних проколювання або інших дій для виведення бульбашок повітря. Термін їх служби складає до 10 років в залежності від кольору. При знятті плівок не відбувається пошкодження лакофарбового покриття автомобіля.


Автомобільна плівка Hexis Carbon

Автомобільна плівка Hexis

Чорна плівка Hexis Carbon

Дизайнерська лита багатошарова плівка, яка імітує поверхню карбону. Розроблено для повного обклеювання автомобіля. Має широкий колірний асортимент (червоний, золото, срібло, білий, перламутровий, синій і, звичайно, чорний). Витримує великі навантаження, що дуже важливо при частому зверненні автомобіля на мийку.
Автомобільна плівка Hexis Pearl

Автомобільна плівка Hexis

Плівка Hexis Pearl. Кузов переливається перламутром, в сутінки такий колір дуже помітний на дорозі, а вдень створює ефект перлини.

Це ексклюзивний продукт для вашого авто, що представляє собою литу плівку для його повного або часткового обклеювання. Має гарний перловий колір з відливом. Основні кольори – білий і світло-рожевий. Плівка не має аналогів у інших виробників і є абсолютно унікальним продуктом.

Автомобільна плівка Hexis Хамелеон

Автомобільна плівка Hexis

Зелено-фіолетова плівка Hexis Хамелеон змінює свої відтінки залежно від кута огляду.

Лита дизайнерська плівка для повного обклеювання авто. Її стилізована поверхня під різними кутами огляду переливається кольорами, створюючи ефект хамелеона. Навіть при незначному сонячному освітленні, поверхня машини може змінювати відтінок від золотистого до фіолетового. Також ця плівка має назву «Ефект перлів».Представлена ​​в декількох колірних рішеннях – зелено-блакитна, зелено-фіолетова і помаранчева.

Автомобільна плівка Hexis Matt, Super Matt

Автомобільна плівка Hexis

Автомобільна плівка Hexis Matt, Super Matt

Унікальна в своєму роді плівка для Автостайлінгу. Завдяки її поверхня автомобіля стає ідеально матовою, помітно виділяючи транспортний засіб в потоці інших автомобілів. Чорна матова поверхня з бархатистою структурою. Автомобіль з таким покриттям виглядає унікально і набуває якийсь шарм. Абсолютно матове покриття такої якості не може бути досягнуто шляхом фарбування автомобіля.
Автомобільна плівка Hexis Aligator

Автомобільна плівка Hexis

Автомобільна плівка Hexis Aligator надає інтер’єру і екстер’єру авто абсолютно незвичайний вид.

Незвичайне дизайнерське рішення для стайлінгу авто, яке імітує шкіру алігатора. Представлена ​​в декількох колірних рішеннях – чорна, біла, сіра і коричнева. Користується попитом у власників транспортних засобів преміум-класу, так як текстура крокодилової шкіри вдало підкреслює статусність автомобіля. Така плівка може бути використана як на зовнішній поверхні автомобіля, так і всередині салону. Таким матеріалом можна обклеїти певні деталі в салоні авто.  «Шкіра алігатора» – популярні кольори: чорна, коричнева і сіра.
Автомобільна плівка Hexis Шкіра

Автомобільна плівка Hexis

Автомобільна плівка Hexis Шкіра

Нове дизайнерське рішення для автомобільного стайлінгу, що імітує шкіру. Представлена ​​в чорному матовому вирішенні. Ця фактура ніколи не вийде з моди, як і шкіряні портмоне.
Автомобільна плівка Hexis Brash
Унікальна плівка для обклеювання авто створює ефект подряпаного срібла. Надає автомобілю стильність і вишуканість, особливо якщо підкреслює окремі деталі його салону.
Відмінною рисою всіх плівок від французьких розробників Hexis – легке її видалення з будь-якої поверхні. Знімається така плівка без всяких пошкоджень і при цьому не залишає залишки клеючого матеріалу на поверхні.

Перераховані вище лінійки самоклеючих плівок від французького виробника HEXIS вважаються унікальними не тільки завдяки своїй структурі, але і за рахунок того, що такі види покриттів не виробляє більше жодна компанія. Завдяки широкому формату самоклеючої автомобільної плівки, при обклеюванні авто не з’явиться ніяких стиків або швів. На поверхню автомобіля самоклеюча плівка ляже рівно і без бульбашок. Такого ефекту компанія досягла завдяки інноваційним технологіям у виробництві.

Автомобільна плівка Hexis загальний опис.

Автомобільна плівка Hexis – де придбати.

http://plastics.uaprom.net/p36145409-avtomobilnye-plenki-100.html

http://avtoplenki.ua/hexis.html

http://www.авто-стайлинг.com.ua/hexis

http://prom.ua/Plenka-hexis.html

http://prom.ua/brands/Hexis

http://vilex.com.ua/22-uncategorised/vybor-avtoplenki/276-vinilovye-plenki-hexis.html