Автомобільний товщиномір – як вибрати


Автомобільний товщиномір – навіщо потрібен цей гаджет?

Автомобільний товщиномір – давайте розберемося, що це таке, і як вибрати.
Не секрет, що автотранспортні засоби продаються і купуються не тільки в салонах, але і з рук. Однак під виглядом якісного автомобіля може продаватися машина, яка пережила серйозну аварію. Як же визначити, чи був автомобіль перефарбований після аварійних ситуацій? Допомогти в цій справі може автомобільний товщиномір. Це електронний прилад, використовується для перевірки товщини забарвлених покриттів на корпусі автомобіля. Товщиномір стане помічником не тільки приватним покупцям автомобілів, але і власникам автосервісів, страховим агентам, експертам-оцінювачам, судовим експертам й іншим категоріям юридичних осіб.
автомобільний товщиномір


Як вибрати автомобільний толщиномер?

Клас моделі.
Чим більше функціональною і оснащеною буде модель товщиноміра, тим вище виявиться його вартість. На клас приладу, а значить, і ціну впливають: наявність додаткових функцій, надійність роботи при тривалому і частому використанні, швидкість відгуку і точність вимірювань.
Якщо якісь функції вам не потрібні, не варто за них переплачувати. Бюджетні моделі цілком якісні і демократичні за вартістю, вони здатні обслуговувати до 10-20 автомобілів щорічно. Професійне обладнання дорожче, але працює швидше і точніше.
Вибираючи відповідну модель, слід відразу визначитися, для яких марок автомобілів вона буде використовуватися. Кузова дорогих авто може включати деталі, які виконані з кольорових металів. В цьому випадку товщиномір повинен бути здатний вимірювати товщину лакофарбового покриття не тільки на сталевих листах.

Дисплей та тип живлення

Дисплей.
Сучасні моделі можуть бути оснащені дисплеєм або індикаторами. Індикаторна або шкальна модель обійдеться дешевше, а енергоспоживання у неї істотно нижче, правда подібне обладнання все рідше зустрічається у продажу. Більшість нових моделей оснащенні екранами. Купуючи такий прилад, переконайтеся, що для нього не встановлені жорсткі рамки щодо температури, при якій він може застосовуватися. Також при виборі різновидів, оснащених моніторами, перевірте яскравість і чіткість екрану. Для простих приладів екран може бути невеликим. Якщо ж купується багатофункціональний апарат, то без значного дисплея не обійтися – інакше вам буде незручно зчитувати всю інформацію яка видається товщиноміром.

Живлення.
Ззвертайте увагу на ємність і тип акумуляторної батареї. Ці параметри безпосередньо впливають на довговічність і безперебійність роботи придбаного устаткування.
Отже, найкращий автомобільний товщиномір – це не та модель, на яку встановлено найвища ціна. Вибирайте доступний за вартістю прилад, в якому реалізовані всі необхідні для вас функції.

Моделі пристроя. http://prom.ua/Tolschinomery?no_redirect=1