Автомобільні сонцезахисні шторки


Так вже влаштован автомобільний ринок, що він постійно намагається виконувати всі примхи водіїв. В зимовий період пропонують обігривачі, літом автомобільні сонцезахисні шторки, застосовують новітні технології, випускають автогаджети. Як кажуть ”люба примха за ваші кошти” аби водій отримував задоволення від поїздки та не буркотів за кермом. Як раз, в самий разгар літа, поговоримо про захист водія від спеки – автомобільні сонцезахисні шторки. Які види захисту пропонує ринок, зони їх використання.

автомобільні сонцезахисні шторкиАвтомобільні сонцезахисні шторки – варіанти захисту

Сонцезахісні екрани

Автомобільні екрани від сонця – універсальний спосіб захисту від прямих сонячних променів, кріпляться в основному за рахунок присосок або гумок. Використовують в основному для лобового і заднього скла під час тривалої стоянки. Як недолік, не можуть перекрити захистом від сонця бічні вікна. Альтернативний варіант використовувари разом з іншим видом – каркасні шторки.

Каркасні шторки

Каркасні автомобільні сонцезахисні шторки – це один з найпопулярніших видів захисту. Вони не дадуть сильно нагріти автомобіль в спекотну пору і частково захищають від сторонніх очей, так як створюють ефект тонування машини. Адже шторки мають такі ж властивості, як і тонувальна плівка. Виготовляються зі спеціального каркаса, який обшитий спеціальною сіткою, яка може зупинити до 65% ультрафіолетових променів, матеріал не вигоряє на сонці. Позитивна сторона каркасних шторок полягає в простому встановленні і демонтажі. Єдина незручність полягає в тому, що поки шторка закріплена на вікні, відкрити його буде неможливо.

Безкаркасні шторки

Такий варіант нагадує домашні штори – це один з найбільш універсальних варіантів, так як вони не заважають відкриттю вікон. Дизайн таких шторок можна вибрати на смак, від ступеня затемнення до оригінального дизайнерського виконання. Шторки дуже прості за формою і кріпляться за рахунок спеціальних напрямних. Управління відбувається як вручну так і за допомогою електроприводу.

Ролети

Автомобільні сонцезахисні ролети – ще один вид захисту від сонця. У більшості випадків для їх установки потрібно використовувати саморізи. Вони дуже стильно виглядають в салоні, їх легко можна згорнути і розгорнути.

автомобільні сонцезахисні шторки

Як бачите, автомобільні сонцезахисні шторки мають свої переваги:

  • Салон захищений від ультрафіолетових променів. Захист від цікавих очей.
  • Простота експлуатації, прикраса інтер’єру салона.
  • Можливість комбінувати різні варіанти захисту від сонця.

Як висновок, можно сказати, що автомобільні шторки є відмінним доповненням салону автомобіля, вони збережуть комфорт та тривалу експлуатацію салону автомобіля.

Читайте также

Зимние шины на авто. Обзор