Автомобільні іонізатори – запорука здоров’я


Автомобільні іонізатори – навіщо вони потрібні.

Автомобільні іонізатори здатні очищати повітря від різних газів, пилу, неприємних запахів, диму, токсичних хімічних речовин та інших подібних забруднювачів повітря. Щодня майже кожен автомобіліст проводить за кермом по кілька годин. При цьому він дихає пилом, токсичними вихлопними газами, різними мікробами і т.п. Як показують багато досліджень вчених, в кожному місті повітря біля дороги найбільш забруднене. Не дарма помічено, що така хвороба як рак, серед жителів будинків, які розташовані поблизу дороги проявляється в рази частіше.

автомобільні іонізаториАвтомобільні іонізатори функціонують за допомогою іонізації. Під іонізацією мається на увазі явище, коли негативно – електрично заряджені  іони літають в повітрі, попутно притягаючи частки бруду, в результаті чого робляться важкими і осідають на яку-небудь поверхню, тим самим очищають повітря. Автомобільні іонізатори навіть з найпростішої конфігурацією здатні таким чином очищати повітря в автомобілі від пилу і інших забруднень.

Велика частина іонізаторів яки призначені для автомобілів, можуть виділяти також озон в мінімальних дозах, який в такій кількості сприятливо впливає на людський організм. Таким чином, в дорозі самопочуття водія та інших пасажирів поліпшується. Крім того, як відомо, озон ліквідує неприємні запахи, а також розкладає токсичні хімічні речовини, що теж сприятливо для людського організму.

В основному іонізатори для автомобілів харчуються електрикою від прикурювача. Але є і моделі, що працюють від звичайних батарейок. Встановлюватися автомобільні іонізатори можуть на передній панелі салону автомобіля або задній полиці, деякі моделі передбачають можливість установки прямо в прикурювач.
Кожен водій для свого автомобіля зможе підібрати найбільш оптимальний варіант іонізатора, що дозволить забезпечити максимальну безпеку за кермом і збереже здоров’я, як своє, так і інших пасажирів.

Вартість автомобільних іонізаторів не надто висока. Така ситуація склалася, тому що їх виробники з максимальною увагою ставляться до проблеми забруднення повітря на дорогах, і тому зробили ціни на цю категорію доступною. Також ефективним засобом є застосування сухого туману в автомобілі. Великий вибір автоіонізаторів на Пром UA.
http://prom.ua/Ionizator-ochistitel-vozduha-dlya-avtomobilej.html?no_redirect=1