Автомобіль Ланос-загальне враження

Автомобіль Ланос-загальне враження покупців середнього класу

Автомобіль Ланос – чи варто придиляти йому увагу ориєнтуючись на покупку автомобіля? Враження від «Ланоса» цілком позитивні. Він витончений, комфортний і відноситься до тих нормальних сучасних автомобілям, про яких кажуть: «сів і поїхав». Автомобіль розрахований на покупця середнього класу, який шанує комфорт і зручність замість розкоші. Зовні машина виглядає дуже симпатично, кузовні панелі підігнанні на доброму рівні. Просторий салон виконаний з недорогих матеріалів, але дизайн викликає приємні емоції. Автомобіль випускається в трьох комплектаціях: S, SE і SX. Найдорожча версія – SX.
Автомобіль Ланос


Двигун, ходова

Двигун «живий», забеспечує автомобілю динаміку, яка дозволяє водію не відставати в міському потоці. 86-сильний полуторолітровий двигун упевнено тягне майже з холостих обертів. Відмінна робота коробки передач і зчеплення. Передачі включаютьсяються дуже чітко. Зусилля на педалях не викликають ніякого дискомфорту, особливо радує легкість педалі зчеплення.
Гальмує «Ланос» цілком упевнено. Регулятор тиску в гальмівних механізмах налаштований так, щоб ні в якому разі не допустить блокування задніх коліс.
Підвіска легко справляється з відчизняними дорогами які і так не в кращому вигляді: не бїться грунтовок і «лежачих поліцейських», цілком комфортна їзда на асфальті. Великий дорожній просвіт (160 мм) дозволяє здійснювати поїздки на природу і дачу, в місця, до яких асфальт ще не проклали. Короткий передній і задній звіси та 14-дюймові колеса гарантують автомобілю відмінну особисту прохідність.
Для своїх невеликих розмірів автомобіль Ланос володіє пристойною плавністю ходу.
Радує хороша звукоізоляція – шум починає докучати тільки при швидкостях понад 120 км / ч. У машині ніщо не гримить, та не дребежить.

Автомобіль Ланос

Салон

У салоні «Ланоса» досить просторно і спереду, і ззаду. Сидіння зручні: перші ознаки втоми в спині з’являються лише після тривалих поїздок. Ось тільки потрапити на заднє сидіння непросто, для цього треба бути гнучким та не боятися забруднити штани, адже отвір сильно звужений колісною аркою. На жаль, в автомобілі немає салонного фільтра, в результаті пил легко проникає всередину. Система опалення зі своїм завданням справляється добре.
Середня витрата бензину при експлуатації автомобіля в смішанном циклі становить 6,7 л на 100 км. Технічні характеристики дви- гателя 1,5 SOHC відповідають нормам токсичності Євро-3.

Не дарма так полюбляють цю машину водії таксі.Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *