Автотуризм України – Європа будується ТУТ !!!!


Автотуризм містамі нашої улюбленної України. Прієднуємось !!

Автотуризм або автомобільний туризм – це різновид подорожей, в яких люди відвідують інші місцевості або країни, а основним транспортним засобом є автомобіль. Автотуризм – це одне з багатьох різновидів активного відпочинку.

автотуризм

Відомий літературний герой Остап Бендер ще в 30-х роках 20 століття висловив актуальну думку про те, що автомобіль є не тільки предметом розкоші, а й засобом пересування.

Автотуризм – дуже демократичний вид подорожі. Дійсно, для кожного, хто має автомобіль, немає обмежень у виборі місця відпочинку. Можна поїхати на природу в своєму місті, області або рідній країні, або об’їхати всю територію своєї батьківщини. А можна здійснити подорож за кордон, не купуючи жодних квитків, і не бути обмеженим у автобусі, вагоні або літаку, зупиняючись там, де захочеться, не обмежуючи себе в часі. Завдяки автотуризму, ви не обмежені певними часовими рамками. Приїхавши до тієї чи іншої пам’ятки, обов’язково можна знайти приватну особу, яка проведе індивідуальну екскурсію.


Автотуризм Україною – ділимось цікавими місцями

Наша Україна  – країна з великим туристичним потенціалом. Незважаючи на те, що розвиток туристичної інфраструктури рухається повільними темпами, в Україні завжди було, є і буде, що подивитися.

автотуризм

Кожен регіон відрізняється особливими місцевими пейзажами, культурою, традиціями та історичним надбанням. Щоб познайомитися з усіма принадами країни, не вистачить не те, що відпустки – цілого літа не вистачить! Власники авто мають велику перевагу, так як мають можливість вирушити в подорож по країні, вибираючи найбільш цікаві та ефективні маршрути.

Рубрика “Автотуризм Україною” пропонує варіанти автомобільного туризму по Україні, де ви зможете прекрасно відпочити влітку, ближче познайомитися з країною і захоплююче провести відпустку.

Звертаючись до Всіх, хочу запитати – А чи знаете Ви свое місто, область так, щоб могли запропонувати іншим відвідати цікаві місця?

автотуризм

Прієднуйтесь, діліться цікавим, пишить – Ваш матеріал допоможе іншим оцінити найкращі міста нашої країни. Матеріл, по мірі надходження буде додаватися в рубрику по регіонам міст. Активні учасники будуть відміченні на сторінках рубрики. Історію ношої країни пишемо МИ – то давайте разом зробимо Європу в нашому місті, області, селіщі !!