Антидощ наносимо на скло автомобіля

Антидощ – наносимо на скло автомобіля з максимальним ефектом

Антидощ сучасний засіб для автомобіля, зобов’язаний забезпечити автомобілісту безпеку водіння під час дощової погоди. Технологія його нанесення проста, а ефект після застосування помітний. Головне, це правильно нанести засіб, дотримуючись усіх вимог. Якщо хоча б одна вимога не буде дотримана, то як мінімум ефект буде малопомітний. У гіршому випадку засіб буде витрачено даремно і ефекту не буде. Тому потрібно уважно читати інструкцію і дотримуватися всіх правил нанесення.
У кожному магазині автозапчастин можна зустріти штук 10-15 засобів з назвою антидощ. Вони розрізняються за способом нанесення на скло (наприклад, деякі види, розбризкуються на скло через тригер(пульверизатор натискної дії для розбризкування або розпилення різних видів рідин), а інші наносяться ганчіркою), а також за ціною, якістю і терміном служби. Засіб, які дійсно захищатиме скло від дощу, має в комплекті спеціальні ганчірочки для видалення бруду з скла і для нанесення засоба, два картриджа з антидощ і лляну ганчірку. Втім, якщо ганчірки немає в комплекті – не біда, можно використовувати будь-яку лляну або бавовняну матерію, вони якнайкраще підходить на цю роль.

антидощ


Отже, як наносити антидощ?

Перед тим як наносити антидощ, потрібно буде вимити скло, а ще краще увесь автомобіль. Ні в якому разі не можна мити скло засобом, яке залишає захисну плівку, в цьому випадку антидощ навіть не закріпиться до скла. Чисте скло – це найважливіша умова перед нанесенням засоба. Якщо скло буде брудним, нічого не вийде. Мити потрібно миючим засобом, яке повністю змивається водою. Якщо такого засобу немає, можна обробити скло господарським милом.

Щоб вимити скло господарським милом, нам знадобиться губка і шматок господарського мила.

Вимийте скло звичайною водою.
Натерти мокру губку милом, вимити скло з милом.
Вимийте скло чистою водою.
Тепер натріть зовсім трохи вологу (це важливо) губку милом і протріть скло. Скло має покритися білим нальотом.
Дайте постояти склу 5 хвилин і змийте мило великою кількістю води.

Зверніть увагу! Тепер до скла торкатися руками не можна, так як руки людини завжди покриті жировим шаром.

Витріть скло ганчіркою без ворсу. Кращим матеріалом для цього є вафельний рушник. По-перше, воно повністю складається з бавовни, тому добре вбирає воду, а по-друге, не має ворсу. Тканина повинна бути вибілена.

Антидощ – спосіб нанесення

Як зазначено вище, засоби антидощ бувають різні: розбризкуються (в балончиках під тиском), в упаковці з тригером і для ручного нанесення. Тільки засіб з ручним нанесенням здатний виправдати ваші очікування.
Отже, Ви придбали засіб, відкриваємо упаковку. Беремо в руки один картридж і бархотку для нанесення на скло автомобіля. Ламаємо ампулу з антидощ і вбираємо його вміст в бархотку. Тепер, коли все вбралося, швидкими рухами наносимо на лобове скло, спочатку хаотичними рухами по всьому склу. Потім беремо другу бархотку і вбираємо зміст другої ампули в бархотку. Ось зараз вже повільними рухами наносимо засіб на скло, ретельно обробляючи місця роботи двірників.

Зверніть увагу! Тепер потрібно дати постояти автомобілю 5 хвилин.

Далі нам знадобиться пінний очисник скла, за допомогою нього і вафельного рушника знову чистимо скло один раз.
Усе, робота завершена. Тепер автомобіль повинен постояти півгодини для завершення процедури і можна починати експлуатацію.

Зверніть увагу! Після першого нанесення засоба антидощ своїми руками, потрібно буде нанести його ще раз через два з половиною місяці, потім через півроку після останнього нанесення.

Зазначу зразу, не варто вірити рекламі, в якій говориться, що після нанесення антидощ ви не будете користуватися двірниками. Двірниками ви звичайно ж будете користуватися, але набагато рідше і тільки за містом. Справа в тому, що даний ефект самоусунення крапель води з лобового скла помітний тільки на швидкостях понад 80 кілометрів на годину. Наприклад, на трасі в дощ дійсно користуватися двірниками доведеться рідше. Але в місті, зі світлофорами і пробками ефект буде непомітний. Також реклама говорить, що варто наносити такий засіб на передні бічні стекла. На практиці цей метод не зарекомендував себе як діючий і більшість спеціалізованих СТО перестали пропонувати нанесення антидощ на бічні стекла.