Армовані шланги – стереотипи та міфи 1 комментарий

Армовані шланги – стереотипи та міфи про властивості армованих гальмівних шлангів

Армовані шланги -такий вид шлангів не так вже й давно з’явився на вітчизняних автомобільних ринках. У відповідь на це, багато консервативні автовласники і захисники всього «перевіреного часом» стали розпускати різні міфи про те, що такі шланги не виправдовують себе під час експлуатації. Спробуємо ознайомитися з такими досить поширеними стереотипними поглядами і розвіяти їх:

Армовані шланги

Армовані шланги – Міф 1

миф 1

Усі якості і переваги армованих гальмівних шлангів – добре продуманий піар хід рекламників, реального ефекту від них немає.

Погодимося, що при звичайній їзді це може бути частковою правдою, оскільки відчути різницю в коефіцієнті тертя, яка становить всього 0,5 одиниць, просто не під силу звичайному людському організму. А суб’єктивна оцінка – на те вона і суб’єктивна, щоб висловлювати думку окремо взятих громадян.

Ми вже розібралися в деталях і властивості таких шлангів, тому переваги фізичної природи цієї деталі залишаються незаперечними. Можете самостійно «прогугліть», що таке політетрафторетилен, і на підставі обробленої інформації зробити свої суб’єктивні висновки про цей матеріал. Тут питання більше криється в тому, чого саме водій очікує від установки нових шлангів. Адже те, що вони реально дають – це значне підвищення інформативності гальмівної системи автомобіля, а не разюче скорочення гальмівного шляху і підвищення показників термостійкості.


Армовані шланги – Міф 2 

Армовані шланги

Армовані гальмівні шланги дуже легко перетираються, а також, від сильного і різкого натискання на педаль гальма, можуть розриватися.

Підтвердження цього міфу можна знайти на безліч фотознимків в Інтернеті, де армовані шланги відображені після пошкоджень. Однак, ніхто навіть не намагається розібратися в тому, чим же ці пошкодження були викликані? Сперечатися не будемо, ці шланги також можуть перетиратися і, як наслідок, переламуватися і рватися. Однак, відбувається це виключно через недосвідченість водія або установника, який міг неправильно закріпити деталь на гальмівній системі.

Армовані шланги – Міф 3 

Армовані шланги

Такі шланги – це доля спортсменів і спортивних автомобілів.

Логіка в цьому звичайно ж є, однак, виїхавши на дороги великого міста Ви переконаєтеся, що «мажори» можуть відчувати себе спортсменами на звичайних «Мерсах» і «Тойота». У подібних умовах руху на дорозі, вивертатися і «лихачити» доводиться кожному. Так що істинність цього твердження настільки ж абсурдна, як і ідея про те, що в повсякденному житті можна ходити і в незручному взутті. У будь-якому випадку, вибір тільки за Вами.

Армовані шланги

Головне, оцінити ситуацію з холодною головою, раціонально зваживши все за і проти внесення таких змін на власний автомобіль. І нехай Вас не приваблює значно доступніша вартість гумових гальмівних шлангів, в даному випадку ціна безпосередньо залежить від якості товару. Тримайте гальмівну систему свого автомобіля і не перевищуйте швидкість на дорогах!


Армовані шланги