Сучасні ароматизатори Види і особливості


Індустрія світу ароматизаторів розвивається широкими темпами, сьогодні можна підібрати ароматизатори на будь-який запах і колір. Серед країн виробників, добре зарекомендували себе Японія, Китай, Франція, Україна, Польща. Різновидів і типів ароматизаторів – величезна кількість, тільки постає питання – як їх вибирати.

При виборі ароматизатора важливо звернути увагу на те, що одні види сприяють концентрації організму (це в основному цитрусові, аромати морської свіжості, м’яти, кави) інщі діють на розслаблення організму людини (аромати ванілі).

Сьогодні головним показником, на якій звертають увагу автовласникі, це корисний термін його дії і компактність розміщення.

ароматизаториТермін дії ароматизаторів

Якщо Ви любите міняти аромат в салоні, не прив’язані до якогось конкретного запаху, то варто брати картонні, дерев’яні і ароматизатори-іграшки, де термін корисної дії в середньому складає 1-2 місяці. В основному такі ароматизатори кріпляться на дзеркало заднього виду.

У вигляді мішечків з арома-гранулами. Невеликі, мають компактну форму, розмістити їх можна в будь-якому місці салону авто. Такі арома називають кісетнимі. Також є  у вигляді гранул в попільничку, вони перебивають запах тютюнового попелу і в основному служать як нейтралізатор неприємних запахів. Термін дії таких ароматизаторів у середньому близько 3-х місяців.

Також є рідкі ароматизатори, які представлені в основному у вигляді флакона з ароматичною рідиною всередині. Форм розміщення в салоні автомобіля безліч: можна закріпити такий ароматизатор на дефлектори (що дуже зручно), поставити на передню панель авто, також можна закріпити на дзеркалі заднього виду. Переваги такого типу ароматизаторів, це їх компактна форма, більший строк корисного використання в порівнянні з картонними і дерев’яними ароматизаторами.
Ароматичний спрей. Діє за допомогою розпилення ароматичної речовини. В основному мають невелику форму, їх можна зручно розмістити в будь-якому місці авто. Спреї існують різного терміну дії: від 3-х місяців і до 1-го року.

ароматизатори

Гелеві і крейдяні ароматизатори

Cьогодні, користуються попитом гелеві і крейдяні ароматичні засоби.

Гелеві ароматизатори існують двох форм:

1. Ємність з арома-отдушкой. Ароматизатор діє приємним запахом дуже простим способом: потрібно проколоти мішечок і ароматичну речовину. Рівномірно аромат починає поширюватися по салону автомобіля наповнюючи його приємним запахом. Такі мішечки мають невелику форму, їх можна закріпити в будь-якому зручному місці в салоні авто (дзеркало заднього виду, передня панель, дефлектор).

2. Банка, заповнена отдушкой. У такого ароматизатора більший термін корисної дії, в порівнянні з першою формою гелевого ароматизатора, його можна розміщувати як на передній панелі, так і під сидіння. Також у такого типу ароматизаторів є суттєва можливість регулювати рівень розповсюдження аромату. В середньому термін дії гелевих ароматизаторів 3-6 місяців в залежності від виробника.

ароматизатори

Дуже популярні зараз крейдяні ароматизатори. Виготовлюють у вигляді банки з сухим наповненням (в основному це порошки, солі). Ці ароматизатори мають найбільший термін дії в порівнянні з попередніми типами (в середньому 6-12 месяцев). В основному розміщуються під сидіння авто, з можливістю регулювання інтенсивності розповсюдження аромату, мають більш сучасний зовнішній вигляд.

Як бачите ароматизаторів на ринку – маса. Вони вдосконалюються з року в рік, представляючи автовласникові широкий вибір в самих різних формах і з ароматом на будь-який смак. Які вибирати вирішувати вам виходячи з власних потреб. Є ще цікавіща пропозиція – зробити ароматизатор власноруч тим самим заощадити кошти.