Арт тонування скла як витвір мистецтва.


Арт тонування скла – це не просто тонування, а майже витвір мистецтва. Будь-який малюнок, якщо є якась ідея, можна зробити на склі!

Арт тонування стало важливим останнім часом. У першу чергу воно призначено для додавання індивідуальних рис автомобілю, а також забезпечення йому певного вигляду, часом відображає риси характеру власника авто. Звичайно, такого ж ефекту можна досягти за допомогою аерографії, але вона є більш дорогою і кілька своєрідною формою обробки. Арт тонування, це дуже індивідуально, якщо Ви творча людина, шукаєте шляхи для самовираження, у тому числі і за допомогою дизайну Вашого авто, то тонування автомобіля – це для Вас! Воно стане чудовим засобом для досягнення цієї мети. Арт в цьому плані більш демократичне, хоча і пропонує досить великий вибір можливих малюнків і варіантів оформлення автомобіля.


Що з цього може вийти – дивіться на фото, але тут показана тільки мізерна частина, з наявного різноманіття зразків обробки скла автомобіля, яке здатне забезпечити арт тонування.

арт тонування

Арт тюнинг

арт тонування

Арт тюнинг вид с боку

Арт тюнинг

Арт заднего стекла

Арт изображение животных

Aрт тюнинг

Арт тюнинг боковых стекл

арт тюнинг

 Як виконується тонування скла автомобіля.

Технологія, за якою здійснюється арт тонування, досить проста. Малюнки виконуються тільки з дзеркальних плівок, так як на чорному фоні прозорі плівки зливаються в один колір, вони відбивають світло і не зливаються з другим шаром плівки при тонуванні автомобіля. На фотографії дзеркальність майже не видно, а в реальності, завдяки їй, малюнок виглядає просто шикарно!

Найпопулярніший варіант – білий сріблястий на чорному фоні. Але можливий жовтий (золотий), зелений, синій і червоний. Це кольори дзеркальних плівок, які контрастують з чорною.

На внутрішню поверхню скла наноситься візерунок або зображення, вирізане із прозорої плівки. Як правило, це все виконується за трафаретом.  Потім поверх малюнка наклеюється основне тонування. Завдяки контакту двох плівок додатково виходить рельєфний ефект, що забезпечує можливість гри картинки.

Ще однією перевагою, яку дозволяє реалізувати арт тонування, є використання кольорових плівок при створенні зображень, що додає їм оригінальності. Варто відзначити, що подібна робота вимагає справжнього художнього смаку. І якщо вирізати, наприклад слоган, можливо самостійно, то ось зробити своїми руками сьогодення і якісне арт тонування досить проблематично. Але якщо у вас є художній смак, то чому б і ні?

Арт-витвір своїми руками.

Спочатку потрібно нанести на прозору тонировочную плівку малюнок. Зробити це можна за допомогою трафарету, але простіше звернутися в будь-яке рекламне агентство і роздрукувати картинку.

арт тонування

Нанести на прозору тонировочную плівку малюнок

Помити скло, побризкати мильною водою і приклеїти плівку з нанесеним малюнком з внутрішньої сторони.

арт тонування

Ретельно розправити.

арт тонування
Видалити з плівки захисну підкладку.

арт тонування

Видалити підкладку

Коли усе готово,  виконати основне тонування скла автомобіля своїми руками.

арт тонування
Як невелике уточнення треба відзначити, що не варто дуже вже прикрашати машину. У кожному разі, арт тонування погіршує видимість, і при всій важливості індивідуального вигляду автомобіля, воно не повинне закривати водієві огляд. Тому треба вибирати місце для її нанесення досить ретельно, враховуючи вимоги безпеки. У всякому разі, їй не місце на передніх стеклах.