Безкамерна шина автомобіля – основні переваги


Безкамерна шина автомобіля, основні переваги над камерними шинами

Безкамерна шина автомобіля, має більш ніж достатньо переваг над камерними шинами. Але головним прийнято вважати, здатність зберігати нормальний тиск в шині в разі проколу. Простіше кажучи, якщо ви проб’єте колесо з безкамерною шиною, то на ньому ви зможете проїхати ще не один десяток кілометрів, а при наявності автомобільного компресора, то і кілька сотень. Крім такої зручності безкамерна шина забезпечує високу ступінь безпеки, оскільки при миттєвому падінні тиску в колесі ви можете втратити керованість і потрапити в ДТП. Наприклад, камерна шина в разі проколу практично моментально втрачає тиск. Причина в особливості шини і диска, між ними немає міцного з’єднання і повітря під тиском залишає камеру крізь прокол. Безкамерна шина в разі проколу втрачає повітря тільки в місці проколу і то, як правило, тільки в разі наїзду на це місце. Якщо прокол невеликий, то тиск падає дуже повільно.Безкамерна шина автомобіля

Безкамерні шини прийнято маркувати — (TL от англ. Tubeless).

Підвищена безпека і надійність безкамерних шин не викликає ніяких сумнівів

Наступною перевагою безкамерної шини є вага. Безкамерка істотно легше шин з камерою, отже навантаження на підвіску буде нижче.
Під час їзди безкамерні шини менше нагріваються в разі швидкої і тривалої їзди.
Через особливості конструкції і високу міцності шин, ймовірність швидкої розгерметизації практично дорівнює нулю.
Простий і швидкий ремонт. Існують спеціальні пасти і спреї здатні моментально вирішити проблему проколу. У порівнянні з камерними шинами, ремонт яких вимагає багато часу і інструментів – ремонт безкамерки під силу навіть жінкам. Мається на увазі ремонт, після якого ви зможете дістатися додому або до найближчої станції для повноцінного ремонту.
Безкамерна шина автомобіля має більш тривалий термін експлуатації, приблизно 10-12%. Цього вдається досягти за рахунок кращого температурного режиму і посиленою теплопередачі від шини на диск, а також стійкості внутрішнього тиску повітря в шині і відсутності будь-якого тертя між камерою і покришкою. Але такий тип шин має і свої недоліки.

Безкамерна шина автомобіля