Блиск шин з чорним відтінком своїми руками 1 комментарий

Блиск шин з чорним відтінком своїми руками, рецепти

Блиск шин з чорним відтінком – це обробка гуми певним складом, який додасть їм гарний блиск з чорним відтінком. Для виконання такої процедури деякі водії купують спеціальну автохімію, яка коштує не дешево, хоча в дійсності досить знати пару рецептів і блиск шин можна буде робити своїми руками хоч кожен день, без великих витрат на дану процедуру. Є спеціальні засоби, що дозволють зробити шини красивими, як ніби ваш автомобіль тільки зійшов з конвеєра. Ці засоби  створюють ефект мокрих шин і тримають його незмінним кілька тижнів. Засоби для шин випускається у вигляді аерозолю і гелю. Гель для шин дозволяє крім блиску, захистити ваші шини від тріщин.

Наприклад інтернет-магазин  де є великий вибір автохімії – instrumentallica

http://www.instrumentallica.com.ua/dir.php?id=1524

Блиск шин

Яка користь обробки гуми химичними засобами

  • Поліроль для шин містить пом’якшувальні для гуми компоненти.
  • Створює на поверхні шини захисну плівку, яка перешкоджає швидкому забрудненню шини і захищає її від вологи, після обробки волога з шини скочується «як з гуся вода».
  • Таку шину завжди набагато легше відмити від забруднень, ніж аналогічне колесо, не оброблене поліролью.
  • Зрештою, куди приємніше їхати на машині з чистими шинами чорного кольору, які блищать, як добре начищені чоботи, ніж на машині де шини втратили свій блиск і стали сірими і смутними .

Щоб зробити блиск шин з чорним відтінком – шини перед процедурою завжди повинні бути чистими.
Блиск шин своїми руками, рецепти

Почнемо, мабуть, з самого простого – це звичайний силікон. Це прозора рідина, яка часто використовується на заводах, де працюють з гумою або на заводах з виробництва шин. Такий силікон зазвичай продається на розлив. Купити такий силікон можна на будь-якому авторинку.

Спосіб застосування такого силікону досить простий: нанесіть на поролонову губку невелику кількість засобу і протріть шину. Ефект досить відчутний: гума відразу стає темніше і соковитіше, у неї з’являється блиск. Але при використанні даного методу додання блиску шинам обов’язково використовуйте гумові рукавички, тому що ви просто забрудните руки, які буде не так просто відмити водою. Також до недоліків цього методу хочу віднести недовговічність чорного блиску на шинах – він буде помітний буквально день, максимум два. На шини, які оброблені звичайним силіконом, досить швидко сідає пил, і вже через три-чотири дні їзди по місту ефект практично непомітний.

Рецепт з гліцерином

Блиск шин

В аптеці можна придбати пляшечки з гліцерином, як правило в одній ємності міститься 25 мл речовини, але бувають ємності по 40 мл. Звичайна норма 5-7 пляшечок. Для прикладу візьмемо 5 по 25 мл.
Потім береться розпилювач і виливаємо вміст всіх п’яти баночок.

Далі найцікавіше – пропорція з водою. Певних вимог як розбавляти гліцерін нема. Інформація в інтернеті розбіжна це 1до1 або 50 на 50, така думка блукає на просторах інтернету. Деяка категорія людей вважає за краще експериментувати. Одні, щоб зробити склад більш жирним роблять пропорцію 3/5 (три частки води на п’ять часткою гліцерину). При цьому склад буде жирним, а кількість менше. Або навпаки, пропорцію змінюють, наприклад 8/5 (вісім часткою води і п’ять часткою гліцерину). Зауважу, що цифри можуть змінюватися від вашої фантазії, головне не перебільшити з сильною концентрацією (великі концентрації гліцерину будуть негативно впливати на фізико-хімічний стан гуми, але зазначені вище пропорції шкоди не принесуть).

Спосіб застосування -наносити склад на шини можна двома способами. Якщо склад жирний, то спочатку його пирскають на губку, якою розтирають покришку. Якщо склад рідкий, то можна відразу бризкати на шину, а потім розтирати поверхню губкою.

Перевага даного методу – дешевизна і доступність матеріалів, можливість часто застусовувати даний метод для надання блиску шин. Як недолік – не довговічність отриманого результату. Жирність гліцерину спочатку надає блиск гумі, але потім притягує пил, але при ідеальних умовах влітку блиск і вигляд тримається близько тижня.

Господарське мило

Блиск шинЗвичайне господарське мило теж може врятувати ситуацію. Беремо щітку середньої жорсткості, 70% (або близько цієї цифри) господарське мило і воду.

Спосіб застосування – чисту гуму змочуємо водою, намилюємо щітку і активними рухами натираємо шини, або натерти на тертці або ножем мило в ємність і долити туди води. Домогтися розчинення мила. В отриманий розчин занурюємо щітку і натираємо шини. Результат не змусить себе чекати, гума буде як нова.

Перевага даного методу: дешево, просто і доступно.
Є один недолік: не можно часто використовувати господарське мило, так як воно сушить гуму зменшуючи її термін служби.

Взуттєвий крем (блиск).

Відмінно підійде безбарвний блиск і чорні фарби або гуталін. Вибирайте не дорогі варіанти та не забудьте помити шини і дати їм висохнути.

Для нанесення використовується губка, будь поролон, взуттєва щітка. Результат хороший і фарба тримається довго.

Недолік у цього способу один: не можна відразу їхати, фарба повинна висохнути, хвилин 10 доведеться почекати.

Силікон ПМС-200.

Для блиску шин можна використовувати силікон марки ПМС-200. Тут все просто, моєм колеса, наносимо силікон на губку і натираємо шини. Склад тримається довго, але даний спосіб обійдеться дорожче ніж попередні. Також силіконом ПМС-200 користуються для зберігання шин змащуючи їх поверхню. Загалом подвійна користь виходить.

На разі ми розглянули основні рецепти надання блиску шин які дійсно робочі і їх можна використовувати.

А які рецепти можете запропонувати Ви? Чекаємо на ваші коментарі.