Бортовий компьютер RoboCar для Daewoo


Бортовий компьютер RoboCar-MX (+) розроблений на базі бортових комп’ютерів RoboCar-Мега і RoboCar-Мега +. Прилад виконаний в корпусі і призначений для заміни штатного годинника автомобіля Ланос.

Бортовий компьютер RoboCar-MX, RoboCar-Opti, RoboCar-Мега. Повна інструкція з характеристиками і описом по установці

Графічний дисплей дозволяє виводити великі цифри, достатні для комфортного сприйняття. Чотири одночасно виведених жирним шрифтом параметра. Величезні можливості програмного забезпечення і графічний дисплей дозволяють максимально ефективно використовувати прилад. Вбудований бортовий компьютер RoboCar MX відрізняється від виносних – високими ергономічні показниками, а так само антивандальними якостями.

Сучасні бортові компьютери мають величезну кількість функцій.  Проте, це може сильно ускладнити життя власнику. Тому при розробці RoboCar-МX було максимально приділено увагу  для комфортного використання. А також інтуїтивно зрозумілого управління.

Бортовий компьютер RoboCar


Особлива відмінність від схожих пристроїв

Відрізняється від подібних виробів більш зручним і наочним керуванням.

  • Графічним дисплеєм який дозволяє виводити великі яскраві цифри та зрозумілі знаки.
  • Високоточним вимірюванням витрати палива, повною реалізацією протоколів.
  • Підключенням до датчика рівня палива з точним калібруванням.
  • Функціональністю яка дозволяє оптимально налаштуватися під кожного користувача.
  • Якісним звуковим супроводом (RoboCar-MX +).
  • Максимальною кількістю автоматичних режимів обмежень і повідомлень про зміну параметрів, а так само іншими особливостями.

На сьогоднішній день цей комп’ютер має не перевершене число роботизованих функцій, що полегшують роботу з приладом, а так само повний набір параметрів існуючих в бортових комп’ютерах.
Підвищення комфорту вже починається при запуску двигуна. Як тільки Ви заводите двигун прилад переходить в режим “Старт”. У цьому режимі автоматично виводиться інформація. Число і дата, обороти двигуна, температура двигуна і температура впускного колектора, температура за бортом і температура в салоні, ємність палива в баку і прогноз пробігу, необхідність проведення ТО, накопичувальну статистику, можливість переглянути щоденник поїздок або добових даних.

Бортовий компьютер RoboCar MX має яскраве і довговічне  підсвічування, яке забезпечує хорошу видимість через тоноване скло.
Роботизований бортовий компьютер«RoboCar – MX – Повна інструкція з характеристиками і описом по установці.

Бортовий комп’ютер RoboCarOpti

Інноваційний бортовий комп’ютер RoboCar-Opti розроблений з урахуванням не тільки можливості економити паливо і отримувати діагностичну інформацію, але і для тих хто економить свій час. На сьогоднішній день цей комп’ютер має не перевершене число роботизованих функцій, що полегшують роботу з приладом, а так само повний набір параметрів існуючих в бортових комп’ютерах. І тим не менше цей прилад відноситься до бюджетного сегменту. Ідеальний вибір для тих кому необхідний ергономічний, зручний, не дорогий, з повним набором функцій бортовий комп’ютер.

Прилад має повний набір функцій. Традиційно великі цифри, гнучкі настройки управління, можливість автоматизованого управління, високоточне вимірювання витрати палива, виносний датчик температури, яскравий світлодіодний дисплей, який працює без змін в широкому діапазоні температур і багато іншого.

Бортовий компьютер RoboCar

Інструкція з характеристиками і описом по встановленню для автомобіля Ланос 1,5 – 1,6

Інструкція з характеристиками і описом по встановленню для автомобіля Ланос 1.4, Сенс, Ланос – Шевроле (Шанс)

Компьютер RoboCarМега +

Високоточний голосовий бортовий компьютер RoboCar-Мега + розроблений на базі бортового комп’ютера RoboCar-Мега з доповненням потужного звукового процесу.

Розширена динамічна затримка повідомлень. Наприклад, якщо швидкість перевищила порогове значення, то спрацює моментально. Якщо значення швидкості не опускається нижче порогового значення, то наступні повідомлення виводяться із затримкою. До того ж, ця затримка збільшується, якщо був введений шлях для подорожі. Такий режим можна використовувати не тільки для виведення попереджень, а й просто для інформації водія про поточну швидкість при заниженому порозі обмеження швидкості автомобіля
Програмна таблиця калібрування бака тепер зберігається в незалежній пам’яті.

Повна інструкція з характеристиками і описом з установки, та оновлення

Бортовий компьютер RoboCar

Де придбати бортовий компьютер RoboCar для Daewoo:

http://www.bortovik.kiev.ua/index.php?r=ROBOCAR-LANOS-SENS-MEGA

http://prom.ua/Bortovoj-kompyuter-dlya-lanos-sens.html

http://dakar.kh.ua/g3744417-bortovye-kompyutery-robocar