Як вибрати автосигналізацію на Daewoo-Lanos? 2 комментария

Вибрати автосигналізацію на автомобіль Ланос, основні типи автосігналізації, який бренд вибрати

Як вибрати автосигналізацію для автомобіля, щоб охоронна система повністю задовільняла вашим потребам? Сьогодні зрозуміти яка автосигналізація краще і на який слід акцентувати свою увагу досить складно, оскільки різноманіття автосигналізацій на сучасному ринку дуже велике. У наш час залишати автомобіль без нагляду на тривалий час є небезпечним заняттям, збираєш гроші на авто багато років, а втратити можна всього за кілька хвилин. Тому вибір автосигналізацій для машини і питання пов’язані з нею стали дуже актуальні і доречні.

Щоб зрозуміти яку автосигналізацію варто встановити на своє авто, потрібно для початку розуміти всі переваги та недоліки різних протиугінних систем для авто. У даній статті ми постараємося коротко викласти основні типи автомобільних сигналізацій, а також опишемо їх переваги та недоліки, щоб Ви змогли вибрати автосигналізацію.

вибрати автосигналізацію
Основні типи автомобільних сигналізацій на ринку України.

 • односторонні автосигналізації
 • сигналізації зі зворотним зв’язком
 • діалогові сигналізації
 • GSM автосигналізації.
Одностороння сигналізація

Самою застарілої і нерентабельною на даний момент є одностороння сигналізація і в даний час до її достоїнства відноситься лише низька ціна, адже вона позбавлена каналу оповіщення, за допомогою якого власник за максимально короткий час дізнається про зазіханнях на свій автомобіль. Сповістити господаря про викрадення вона зможе в радіусі 200 метрів, а це не дуже зручно і надійно. В односторонніх сигнализациях використовується світловий і звуковий спосіб оповіщення власника машини про ризик викрадення його авто. Істотний мінус такої охорони – проблема в повідомленні власникові про спробу злому автомобіля (її можна почути тільки в разі, якщо автомобіль буде знаходитися прямо під вікнами). Так само низька стійкість до електронного злому робить односторонню сигналізацію ще менш привабливою для автовласників. Хороша лише в відлякуванні злодіїв.

Двостороння сигналізація

Наступна за надійностю захисної системи для вашого автомобіля стане двостороння сигналізація, яка має зворотний зв’язок. Вона включає як світловий, так і звуковий спосіб попередження власника машини про крадіжку його автомобіля. Але головною її перевагою є передача інформації на екран (рідкокристалічний дисплей де висвічується причина спрацьовування), якій знаходиться на брелоку. Таким чином, власник в онлайн режимі бачить все, що відбувається з його автотранспортом. З недоліків слід зазначити низький звуковий сигнал брелка в більшості моделей, тому в місцях де досить шумно, буде проблематично почути сигнал. Дія зворотнього зв’язку з брелоком так само недостатня, тим більше в мегаполісі має масу перешкод для прийому сигналу, такий зв’язок рідко перевищує радіус в 1000 метрів.

Діалогові, супутникова GSM

Діалогові автосигналізації – ті ж самі автосигналізації які мають зворотній зв’язок, але мають більш вдосконалену систему проти електронних зламів. У даних пристроях захист здійснюється за допомогою діалогу між брелоком і головним блоком сигналізації.

Різниця між діалоговим і динамічним кодуванням, тільки в способі кодування сигналу. Перший вид має стандартний алгоритм, де викрадач може записати код, а другий тип – це постійно замінний код. Внаслідок чого крадіжка автомобіля і злам сигналізації знижується до мінімуму.

Найкрутіша і сучасна автосігналізація яка існує на сьогоднішній день – супутникова GSM автосигналізація –  які передає повідомлення про стан системи транспортного засобу на телефон за допомогою мобільного зв’язку. Головною перевагою є необмежений радіус дії. Вона працює всюди, куди тільки дістає супутниковий зв’язок. Виходячи з цього, власник автомобіля з великою точністю і в будь-який момент може дізнатися місце розташування свого транспорту, як і куди він пересувається, тобто мати повний контроль над ним. Управління такої сигналізації так само проводиться з мобільного пристрою. Велика перевага в тому, що дальність дії зворотного зв’язку не має обмежень. Дзвінок мобільного телефону можна почути навіть в дуже шумному оточенні. Відпадає необхідність у покупці батарейок (для брелка вони необхідні). Навіть коли мобільний телефон розрядиться, на цей випадок існують спеціальні брелоки, за допомогою яких так само можна управляти сигналізацією, і потаємна кнопка відключення в екстрених ситуаціях. Спроба зламати таку сигналізацію дорівнює нулю!

Які функції повинні бути в надійній автосигналізації

 • автосигналізація повинна мати зворотний зв’язок
 • сигналізація повинна вміти блокувати двигун
 • рекомендований радіус дії сигналізації повинен складати близько 2 км
 • захист повинен мати датчики ударів автомобіля
 • автосигналізація повинна бути модульного типу (моноблочні системи встановлюються в одне місце і в зв’язку з цим легко знешкоджуються)
 • поетапну систему розблокування і відкриття дверей (спочатку відкривається водійське – потім всі інші)
 • сигналізація зобов’язана реагувати на відкриття багажника, передніх і задніх дверей, капота
 • наявність автозапуску двигуна (можливість на відстані до вашої появи підтримувати відповідну температуру)
 вибрати автосигналізацію

Вибрати автосигналізацію – який бренд підібрати

StarLine (Старлайн).  Один з найпопулярніших брендів який зарекомендував себе на ринку. Головною перевагою можна вважати демократичну ціну і наявність діалогового кодування. З кожним роком компанія випускає все нові розробки, засновані на технічному прогресі і розвитку комунікацій, але вони вже стоять на порядок вище від базових моделей.
Padora (Пандора) Сигналізація відрізняється наявністю зворотного зв’язку і великою кількістю додаткових функцій (таких як автозапуск, системи стеження, блокуванням двигуна та інших). Функції дозволяють в ручну регулювати ступінь захищеності свого автомобіля від злодіїв. Має динамічний і діалоговий код, в залежності від моделі та цінової категорії. Виробник постійно розробляє нові системи охорони і систем стеження. Купуючи сигналізацію фірми Pandora Ви отримуєте сучасну, добре налагоджену сигналізацію, яка здатна гідно захистити Ваш автомобіль.
Шериф (Шериф) Сигналізацією середнього класу, у неї багато рівнів охорони, автозапуск двигуна. Але знову ж таки динамічний код, і певний ризик все ж є. Але виробники не стоять на місці, а вдосконалюють автосигналізацію.
З відмінними нововведеннями на ринок вийшов бренд сигналізації Scher-Khan (Шерхан). Відмінністю цієї автосигналізації від інших можна сміливо вважати вбудованим стійким алгоритмом кодування сигналів. Це, безсумнівно, преміум клас серед автосигналізацій останнього покоління.
Багатофункціональної і багатою на опції є сигналізація від Tomahawk (Томагавк). У наявність численний режим охорони. Вона контролює ваші двері і багажник, а так само капот. Невелика ціна ставить її в ряд з найбільш ходовими сигналізаціями.

Вибрати автосигналізацію для автомобіля – дуже важкий і відповідальний крок. На ринку існує багато видів систем, які відрізняються способами кодування і передачі сигналів(кожен є унікальним і особливим). Є як бюджетні, так і дорогі варіанти. Найкраще буде вибрати автосигналізацію, яка з упевненістю захистить його від зламів і крадіжки, але не варто забувати, що жодна система автосигналізації не гарантує 100% захисту від злодіїв, тому залишати авто на тривалий час без нагляду не рекомендується. Який би вибір не був зроблений, пам’ятайте, тільки професійна установка автосигналізації та грамотно вибудуваний захист здатні в повній мірі зберегти в безпеці Ваше авто і дорогоцінні нерви. Вимагати чогось захмарного від автосигналізацій не має сенсу.

Пам’ятайте – автосигналізація це не охоронець вашого авто, а система, яка попереджає про викрадення і крадіжках. Головна її мета поставити свого власника до відома.