Видалення запаху сигарет в салоні авто


Видалення запаху сигарет в салоні автомобіля

Безумовно, ефективним і простим способом видалення запаху сигарет в салоні автомобіля, це замовити хімчистку салону у професіоналів. Але ця послуга на жаль є не в кожному місті, та й не кожному по кишені. Саме з цих причин ми постараємося самостійно позбавитися від сигаретного запаху в салоні авто. Чистота в салоні – перше і, мабуть, головне правило. Це правило навіть за умови, що ви завзятий курець дозволить мінімізувати неприємний запах в салоні. Регулярна зміна чохлів, якщо такі є, вологе прибирання з застосуванням автомобільної хімії, а також періодична хімчистка, дозволять уникнути появи неприємного запаху в салоні авто. Своєчасно робіть чищення килимків салону, а також регулярно стежте за чистотою попільнички, саме вона в більшості випадків надає неприємний сигаретний запах. Слідкуйте за станом фільтрів салону і не забувайте провітрювати салон в цілях профілактики.

Видалення запаху сигарет

Видалення запаху сигарет за допомогою простих речей які є в кожного під рукою

Оцетова кислота – ефективний засіб в боротьбі з неприємними запахами. Для того, щоб прибрати неприємний запах, необхідно змочити ганчірку в оцтової кислоти і залишити її в салоні на деякий час. Якщо запах сигарет в салоні слабкий, то, швидше за все, одного разу буде достатньо, якщо ж ні, процедуру можна повторити. Для кращого ефекту можна налити невелику кількість оцту в ємність і залишити його на ніч в салоні автомобіля. Оцет може бути звичайним класичним, або, наприклад, яблучним, великої різниці немає.

Яблуко. Беремо яблуко або кілька в залежності від того наскільки сильний запах в салоні машини, ріжемо навпіл і видаляємо насіння. Потім розкладаємо по салону і чекаємо кілька днів. Через кілька днів яблуко висихає і разом з тим вбирає в себе всі неприємні запахи салону. Слід зазначити, що працює цей метод тільки при плюсовій температурі, взимку фрукт просто замерзне і не зможе нічого в себе увібрати.

Активоване вугілля. Про адсорбирующие властивості цього продукту знають всі і навіть діти. Вугілля прекрасно вбирає в себе не тільки рідкі шкідливі речовини, але і відмінно абсорбує неприємні запахи. З метою профілактики можна підвісити вугілля в красивих мішечках з-під сухого освіжувача повітря в салоні і в багажнику, це дозволить уникнути появи будь-якого неприємного запаху. Сам адсорбент необхідно час від часу міняти, інакше він сам стане джерелом неприємного запаху в вашому авто.

Видалення запаху сигарет за допомогою кави, соди, аміаку та ванілі

Мелена кава. Спосіб застосування такий, як і в попередньому випадку: досить помістити жменю кави в тканинний мішечок і підвісити його в салоні, або насипати в контейнер і закріпити в декількох місцях.

Сода. Цей спосіб також дуже схожий з двома попередніми, оскільки також базується на принципі адсорбції. Використовувати соду можна так як з кавою і активованим вугіллям.

Аміак. Аміак вбирає неприємний запах не гірше вугілля. Досить на кілька годин налити аміак і залишити його в салоні в відкритому вигляді. Після чого, салон провітрюється. Спосіб настільки ефективний, що навіть в найскладніших випадках для того, щоб видалити запах сигарет, досить одного застосування.

Ваніль. Запах в салоні моментально стає дуже приємним за умови, що вам подобається запах ванілі. Принцип такий, беремо стручкову ваніль, трохи подрібнюємо її, після чого наповнюємо нею тканинні мішечки або пластикові контейнери. Встановлюємо приготований ароматизатор по всьому салону і насолоджуємося приємним запахом ванілі. Недолік цього способу в тому, що він передбачає придушення одного запаху іншим, але ніяк не усунення неприємного запаху.
Щоб не ламати голову над тим як позбутися неприємного запаху в салоні, раджу вам, дорогі автомобілісти, не курити в салоні. Адже нерідко саме по салону можна визначити стан автомобіля при покупці, тому щоб не ускладнювати собі життя дотримуйтеся цих простих, нескладних рекомендацій.

Якщо вам відомі інші методи боротьби з неприємним запахом в салоні, а також про те, як позбутися від сигаретного запаху в салоні, будь ласка, поділіться ними з нами.