Використання мастила для контактів авто


Використання мастила для контактів в автомобілі від впливу корозії, окислення, вологи

Використання мастила для контактів в автомобілі щоб запобігти неякисного з’єднання контактів від впливу корозії, окислення та короткого замикання внаслідок попадання вологи на контакт і т.д. Для цього існує чудовий вихід із ситуації – це мастило для контактів, яке може запобігти всім руйнівним процесам або ж зупинити їх.

Використання мастила для контактів

Основні проблеми з контактами авто – виділяється три основних випадка:
Корозія (або іржа) – ця неприємність трапляється найчастіше. Обумовлено це в основному погодними умовами, такими як вогкість, холод або дощ. В таких умовах вологість повітря сильно підвищується, і конденсат осідає не тільки на поверхні автомобіля. Внутрішні частини контактів також не є виключенням. А якщо погода з підвищенною вологістю стоїть тривалий час, рано чи пізно почне з’являтися іржа, яка заважає нормальному функціонуванню електроніки і викликає поломки електрообладнання.
Окислення – до цього фактору найсильніше схильні клеми на акумуляторі. Багато водіїв стикалися з незрозумілим білим нальотом на клемах акумулятора і його корпусі. Причиною може бути: підтікання електроліту, помилкове замикання осередків батареї, поломки корпусу акумулятора і т.д. В цьому випадку спеціалізоване мастило стане вашим порятунком.
Коротке замикання – досить часто зустрічається в електронному ланцюгу автомобіля. Виникає замикання по тій же причині, яка описана в першому пункті – вологість. Все дуже просто, вода потрапляє на стики або поверхні контактів, тоді при проходженні по ним струму, їх коротить. Це може привести до досить серйозних проблем з машиною, але щоб їх уникнути, існує мастило, що не дає воді потрапляти до оголених частин дротів.


Використання мастила для контактів в автомобілі

Використання мастила для контактів

Liqui Moly Battarie-Pol-Fett

Звичайно, можна намагатися проводити зачистку контактів автомобіля щотижня. Чистити кожен стик проводів наждачним папером, видаляти всю вологу і т.д. Можна спробувати герметизувати щілини в підкопотному відсіку, що б туди потрапляло якомога менше вологи і пилу, але все одно це не вихід. Але є інший вибір, який допоможе захистити контакти від негативного впливу.
Якщо ви помітили, що якийсь прилад у вашому автомобілі працює з перебоями або перестав працювати зовсім, то варто задумати про те, що щось не так.
Подальшим, Вам треба з’ясувати причини, швидше за все проблема криється в несправності контактів. Так, наприклад, якщо на акумуляторі ви помітили білий наліт, про який говорилося вище, діяти доведеться радикально. Спочатку потрібно очистити клеми від нальоту.  Далі, нанести спеціальне мастило на поверхню проводів і клем. Воно прінікає в усі потрібні місця, покриє уразливі частини і не дозволить металу окислюватися.

Використання мастила для контактів авто від вологи, іржи

Використання мастила для контактів

Liqui Moly Electronic-Spray

У випадку з іржею і надлишком вологи, яка викликає замикання, дія спеціального мастила спрямована саме на те, щоб уберегти вразливі поверхні проводів від вологи, тим самим захистивши ці місця від руйнівних реакцій. Після використання таких хімічних засобів, процеси корозії і окислення припиняються, так як контакти покриваються спеціальною штучної плівкою, яка не заважає проходженню струму. У випадку з замиканнями, в контакт просто не зможе проступити волога, так як мастило має тонку молекулярну структуру яка не дозволяє вологі проникати в з’єднання контактів.
Е ще один момент що відноситься до ізоляції дротів електрообладнання. Це з’єднання дротів за допомогою термозбіжної трубки де немає контактного з’єднання. Цікаво, що ізолювати дроти за допомогою таких трубок набагато швидше, ніж за допомогою ізоляційної стрічки.

Виходячи з усього вище написаного, можна прийти до висновку, що використання мастила для контактів в автомобілі не тільки бажано, але в деяких випадках навіть необхідно. Однак все ж варто помітити проблему на початкових етапах і зуміти їй запобігти.
Слідкуйте за чистотою і загальним станом контактів під капотом і не запускайте виявлені несправності. Також раджу проглянути статтю – Спрей для електропроводки.