Як встановити ГБО на автомобіль?


Встановити ГБО на автомобіль або, як підийти к питанню конструктивно

Щоб встановити ГБО на автомобіль необхідно вирішити питання які можуть вплинути на вибір та установку газобалонного обладнання. В наш час більшість автовласників замислюються над тим, як зменшити витрати на паливо для авто. Але висновок напрошується сам собою – ціна на газ в два рази нижче ціни бензину. Тому багато хто зараз встановлюють в своїх автомобілях ГБО і таким чином суттєво економлять гроші. Тим, хто вже наважився на установку ГБО варто знайти перевірену компанію де досвідчені фахівці впораються з цим питанням швидко і зручно.встановити ГБО
Деякі водії турбуються, що газ може негативно позначатися на роботі авто, що він може привести до поломок. Практика показує, що використання газу в якості палива автомобіля призводить до меншого зносу життєво-важливих вузлів і агрегатів машини та відсутності нагару.

Зараз виділяють вже шість поколінь ГБО. Яка система підійде для Вашого авто, підкаже тільки фахівець. Перед встановленням обладнання у водія зазвичай виникає багато питань. По-перше, обладнання повинно бути якісним, мають бути всі необхідні документи і сертифікати якості. Зазвичай компанія пропонує своїм клієнтам встановити італійське або польське газобалонне обладнання, яке вже з позитивної сторони зарекомендувало себе на вітчизнянному ринку. По-друге, які мають бути строки встановлення, щоб Вам не довелося розлучатися на довго зі своєю машиною.

Головне довірити установку ГБО сертифікованій станції. Для того, щоб встановити ГБО, Вам потрібно зателефонувати в компанію, впевнетись що фахівці компанії займаються гарантійним і післягарантійним обслуговуванням, записатися на установку ГБО, приїхати, дочекатися поки досвідчені майстри проведуть установку обладнання. Після установки устаткування необхідно правильно його відрегулювати.

встановити ГБО

Правила безпеки після встановлення ГБО

Обов’язково необхідно проходити плановий техогляд, щоб упевнитися, що всі запобіжні клапани знаходяться в робочому стані. При дотриманні правил безпеки ні Вам, ні автомобілю нічого не загрожує. Відсутність запаху газ – ось що головне при експлуатації автомобіля. Якщо все з’єднання системи герметичні, то запаху газу точно не буде. Якщо Ви раптом помічаєте хоч найменший запах газу, то слід терміново відправитися на СТО, де встановлювали ГБО або на будь-яку іншу для перевірки системи фахівцем.

Тільки сертифікована компанія після установки ГБО видає необхідні документи. Власник машини з ГБО повинен отримати від установника обладнання два документа – акт виконаних робіт і Свідоцтво відповідності конструкції авто вимогам безпеки дорожнього руху.

Якщо Ви досить багато їздите за кермом по роботі, то швидше за все установка ГБО точно не завадить.