Встановити шипи своїми руками на авто

Як встановити шипи своїми руками на автомобіль

Перед тим як встановити шипи своїми руками Вам необхідно при собі мати наступне:

  • Спеціальний пневматичний пістолет.
  • Комплект ремонтних шипів.
  • Комплект зимової гуми.

встановити шипи своїми руками

Якщо ви тільки збираєтеся купувати зимову гуму, то придбати гуму потрібно з уже готовими отворами під шипи. Краще взяти комплект покришок, які вже були у вжитку. Але важливо знайти такі покришки, щоб максимально був збережений протектор, а на місце відсутніх шипів з легкістю стануть ремонтні. Цей процес називається дошіповка зимових шин.

Якщо ж ви вирішили брати нову гуму, тоді купуйте тільки з готовими отворами для шипів. У звичайні покришки важко вставляти шипи, можна зіпсувати гуму. Шипи бувають двох основних різновидів: двухфланцеві і однофланцеві. Перші підійдуть водіям, які люблять екстремальну їзду. Другі підходять для розміреної їзди в міському потоці. Вони відмінно витримують навантаження на середніх швидкостях руху. Ще один важливий момент при виборі шипів – це їх довжина, вони не повинні виступати над покришкою більш ніж на 1,3 міліметра.

Встановити шипи своїми руками – виконання робіт

встановити шипи своїми руками
1. Після підготовчих робіт візьміть покришку і міцно її зафіксуйте. Гума повинна бути нерухома, в іншому випадку, вся робота може зійти нанівець.

2. Покришку з зовнішньої сторони рясно змочіть мильним розчином. Це забезпечить краще проходження шипів в гумову поверхню.

3. Коли все це зроблено, візьміть пневматичний пістолет, засипте в нього шипи і зафіксуйте його лапки в порожньому отворі. Переконайтеся, що пістолет розташований рівно по відношенню до отвору. Перекоси не припустимі. Тисніть на курок.

4. Перевірте, наскільки добре сіл в отвір вмонтований шип. Якщо ж він встановився в перекошеному положенні, витягніть його. Це буде тільки зайва марна перешкода на дорозі.

5. Якщо шип сильно виступає над поверхнею протектора, тоді вбийте його вглиб. Використовуйте для цього лист алюмінію і молоток. Якщо у вас не вийшло, тоді витягніть шип. Поки є ще піна на покришці, це буде зробити нескладно.

6. По завершенні роботи, дайте покришці просохнути.

Встановити шипи своїми руками – Що робити після установки?

Не поспішайте взувати шини на автомобіль і кататися по місту. Потрібно дати їм трохи «відпочити». За цей час відбудеться адаптація гуми під шипи. Мильна піна остаточно висохне і міцно схопить шипи, додатково даючи гарантію, що вони не випадуть при їзді. Через кілька днів можна проводити монтаж покришок. Певний час, не можна сильно розганяти автомобіль і різко маневрувати на ньому. Рекомендується розвивати швидкість до 60 км / ч. Ці правила актуальні для всіх різновидів коліс з шипованою гумою. Коли ви проїхали близько 350 кілометрів, можна їздити так, як ви звикли. Зимові шиповані шини, правила експлуатації шин.