Віброізоляція – Переваги і користь


Правильно проведенна віброізоляція автомобіля віддячить власника авто не тільки створенням комфорту під час поїздки, а й збереженням кузова від появ мікротріщин. Розглянемо причини, які мотивують власника автомобіля встановити виброізоляцію:

  • Захист кузова від коррозії
  • Посилює стійкість від появ мікротріщин
  • Підвищує зручність керування автомобілем
  • Покращує рівень комфорту в салоні автомобіля
  • Звукові якості акустичної системи виходить на новий покращенний рівень звучання

ВіброізоляціяСтандартна віброізоляція зон автомобіля

Стандартна шумоізоляція передбачена для обробки таких кузовних зон автомобіля:

Стеля. Захист стелі кузова від проникнення  сторонніх звуків. Після ізоляції стелі, не буде виникати дискомфорту від звуків дощу в літку. А в зимовий період навпаки робить додатковий захист салону від холоду.

Підлога. Майже 100% пропускає в салон автомобіля вібрації та шум коліс. Увагу слід приділяти в місцях аркок коліс. Поклейку нужно виготовляти з потовщенім матеріалом и бажано в два шари.

Захист дверей від зовнішнього шуму. Вібро та шумоізоляцію дверей роблять для виключення появи зовнішнього шуму та покращення звучання автомобільної акустики. Кращій ефект досягається покриттям ізоляції максимальної площіни дверей. Важним фактором вибору виброізоляційних матеріалів є й сама вага. Не варто додавати на двері важкий ізолюючий матеріал, адже це може призвести до несправності дверних петель.

Ефективність досягається встановленням 4 слойної ізоляції. Перший слой віброізоляції потрібно вкласти в внутрішню частину дверей. Другий шар укладається на віброізоляційний матеріал. Третій шар кладуть зовні дверей, необхідно заклеїти всі отвори для того, щоб був герметичний об’єм дверей, в якому грає акустика автомобіля. Четвертим слоем є звукоізоляція дверних карт, що вже після повної шумо-віброізоляції вони перестають пропускати зайві звуки.

Капот, панель приборів від шуму роботи автомобільного двигуна. Встановивши вібро та шумоізоляцію капота, частково позбавить власника авто від шуму двигуна. Вагома частина такої ізоляції відіграється у покращенні теплоізоляції двигуна у зимовий період.

Віброізоляція багажника від проникаючих посторонніх шумів і звуків. Велику увагу слід приділяти простору, який знаходиться нижче запасного колеса.

Враховуючи насиченість руху і стан дороги – шумо та віброізоляція просто необхідна для автомобіля. Вони приймають на себе більше 90% сторонніх звуків та вібрацій. Варто взяти до уваги то, що при неправильному положенні виброізоляції може порушитися робота елементів рухомого механізму автомобіля.