Відключення іммобілайзера Причини

Відключення іммобілайзера,яки можливі причини що до відключення системи

Про відключення іммобілайзера, як та в яких ситуаціях проводити відключення системи тема статті. Якщо для установки іммобілайзера Вам в будь-якому випадку доведеться звертатися до фахівців, то ось з його відключенням можна розібратися і самостійно. При цьому дуже часто трапляється так, що відключення іммобілайзера – це зовсім не примха автовласника, а дуже термінова необхідність.

відключення іммобілайзера

Причин для цього може бути декілька, і ми назвемо лише найбільш вагомі:

1) Автовласник втратив ключ. Це означає, що ні запуск, ні будь-яка інша експлуатація автомобіля стає неможливою.

2) Поломка в електронному блоці управління або ж інших важливих елементів управління іммобілайзера, що стало причиною неможливості завести машину.

3) Неможливість поєднати дистанційне керування автомобілем і іммобілайзер. Зазвичай власникам автомобіля доводиться вибирати між цими двома пристроями.

4) Бажання встановити звичайну сигналізацію. В цьому випадку слід розуміти, що установка «сигналки» допомагає лише відлякувати зловмисників, проте викрасти автомобіль вони все одно зможуть практично безперешкодно.

Які існують способи відключення іммобілайзера

Однак слід відразу зазначити, що до цього питання необхідно підходити з усією відповідальнісю. Адже кожен пристрій працює по-своєму, тому і його відключення матиме свої особливості. У багатьох моделях іммобілайзерів передбачено кодове відключення цього пристрою. Тобто, якщо Ви випадково втратили від нього ключ, завести автомобіль можна, просто набравши певну комбінацію цифр на спеціальній панелі. Це дозволить пристрою розпізнати Вас як власника автомобіля. Однак після такого відключення іммобілайзера автомобіль залишається незахищеним. Якщо Ви вирішите виготовити новий ключ, його разом з іммобілайзером необхідно буде прошивати, щоб зробити сумісними. А це, ясна річ, займе чимало часу і зажадає втручання фахівця.

Якщо у Вас залишився запасний ключ. Тоді обійти іммобілайзер можна буде шляхом з’єднання його антени з чіпом запасного ключа. Сам чіп необхідно буде дуже акуратно дістати з ключа і буквально примотати ізолентою до антени. Однак на сучасних автомобілях чіп найчастіше не встановлюється. В такому випадку доведеться вдатися до спеціальних бесчіповиі обхідників. Такі пристрої здатні зчитувати сигнали іммобілайзера і дешифрувати їх, тим самим нейтралізуючи їх дію і даючи доступ до автомобіля.

Якщо у Вас є достатньо часу і грошей, для відключення іммобілайзера Ви можете звернутися до фахівців. Для професійного здійснення цього процесу використовуються спеціальні програми, здатні безпосередньо впливати на блок управління іммобілайзером. Такий варіант підійде до будь-якого типу іммобілайзера, однак без спеціальної підготовки і досвіду впоратися з цим завданням просто неможливо.

Також, звернувшись до офіційного дилера Вашої моделі автомобіля, Ви можете отримати від них спеціальний пристрій, здатний відключити Ваш штатний іммобілайзер, який блокує двигун. За своєю суттю цей пристрій є універсальним ключем до будь-якого іммобілайзеру, але в професійному середовищі його називають «кілером». Для того щоб перевести заблокований іммобілайзер в статус неактивного, «кілер» підключається до блоку управління в той момент, коли водій включає запалювання. Завдяки цьому активується пароль доступу, після чого наявна програма замінюється на штатну. Для подальшого використання іммобілайзера його необхідно перепрошивати під новий ключ.


Відключення іммобілайзера за допомогою пристроя під назвою «емулятор»

Вищеописані методи «боротьби» з заблокованим іммобілайзера хоч і ефективні, проте не вирішать Вашу проблему, якщо автомобіль Вам потрібен кожен день, а у Вас не виходить навіть покинути парковку. Щоб зв’язатися з офіційними дилерами виробника Вашого автомобіля чи знайти автосервіс, який займається цими пристроями, доведеться витратити багато часу. А плюс ще безпосередня робота з іммобілайзером … Щоб уникнути всієї цієї мороки, спритні автолюбителі використовують спеціальний обхідник іммобілайзера, який називається емулятор.

Який результат дозволяє отримати емулятор?

Він повністю відключає іммобілайзер, навіть якщо він знаходиться в заблокованому стані, і дозволяє автовласникові завести автомобіль. Емулятор «обходить» програми іммобілайзера, внаслідок чого останній втрачає свій вплив на автомобіль. Але використовуючи емулятор, не варто забувати і про те, що з його допомогою Ви знімаєте захист з автомобіля. І якщо на ньому немає сигналізації – завести і викрасти Вашу машину зможе хто завгодно.

Для встановлення сигналізації наявність емулятора не перешкоджатиме. Підійдуть як найпростіші системи, так і найостанніші «сигналки» з функцією дистанційного запуску автомобільного двигуна. При цьому, використовуючи емулятор, можна цілком вдало поєднувати іммобілайзер і сигналізацію. Тоді Ви зможете запускати двигун навіть без наявності ключа. Однак, якщо станеться злом сигнальної системи – іммобілайзер не дозволить завести двигун сторонній особі.

Корисний емулятор іммобілайзера ще й тим, що, завдяки наявності в ньому спеціального діагностичного світлодіода, автовласник може дізнаватися про наявність деяких несправностей автомобіля:

  • Пристрій було підключено неправильно.
  • Пристрій не сумісний з електронним блоком управління машини.
  • Послідовна шина працює неправильно.

Крім того, підбирати емулятор під конкретний тип іммобілайзера не потрібно, так як цей пристрій є універсальним. Єдине, що необхідно враховувати при покупці емулятора, це покоління іммобілайзера на автомобілі. Тому, пристрій необхідно спочатку перевірити, а потім вже купувати. Установка емулятора іммобілайзера здійснюється без допомоги фахівців. До пристрою обов’язково повинна додаватися інструкція, яка вкаже Вам всі необхідні для виконання дії.

Тепер Ви переконалися, що такий пристрій – це не така вже й складна річ, тим більше що способи відключити іммобілайзер Ви вже знаєте. Так що, якщо втратите ключ автомобіля – не панікуйте і відразу ж вирушайте в автомагазин за емулятором.

Купити ємулятор в Україні.

http://autoshoping.com.ua/emulatori/immo-emulator.html