ГБО на автомобіль – ризики установки 2 комментария

ГБО на автомобіль – яки причини спонукають водія відмовлятися від установки

ГБО на автомобіль – встановлювати чи ні?  Такі думки стали відвідувати водіїв з метою заощадити на паливі, адже, як виявилося, автомобілі на газі обходяться дешевше навіть за умови, що по пробігу витрата газу більше, ніж бензину. А секрет лише в тому, що сьогодні газ набагато дешевше і водії не тільки швидко окупають газову установку, але ще і економлять надалі на своїх поїздках. Ті, хто це вже зробив, переконався в тому, що газова установка на авто – краща ціна, що дозволяє економить сімейний бюджет. Ось тільки, незважаючи на економію на паливі, чомусь не всі автомобілі переходять на ГБО. Чомусь не всі водії йдуть на цей крок і ось з якої причини.

ГБО на автомобіль


Причини відмови від ГБО на автомобіль

Виявляється, є деякі причини, за якими водії не бажають переходити на газ.  Перш за все це власники нових автомобілів, чиї машини ще на гарантії. А все тому, що установка ГБО автоматично позбавляє гарантійного обслуговування власників машин. Мотивують це тим, що виробники машин випускають автомобілі з умовою експлуатації авто на одному лише вигляді палива і це рідке паливо. Як себе поведе авто на іншому виді палива, ніхто не знає і ніяких гарантій не дає.

Наступний мінус – це ймовірність вибуху. Звичайно, сьогодні це сучасні установки, які просто мають високу ступінь безпеки. Але теоретично, все може бути, адже одночасно буде використовуватися два види палива, та ще й існує ймовірність підпалу авто, і тут вибуху не уникнути.

Наступне, що потрібно знати, якщо ви плануєте установку ГБО при покупці автомобіля, то краще це зробити до того, як ви зареєструєте машину. Інакше доведеться міняти технічний паспорт, на якому повинна бути відповідна позначка.

Ті, хто встановив ГБО на авто, повинні відмовитися від куріння за кермом. Крім того, повинні бути готовими до того, що багажне відділення буде зайнято установкою, а сам автомобіль втратить свої динамічні характеристики.

Крім того, установкою потрібно користуватися відповідно до інструкції, тобто, запускати двигун за допомогою бензину і тільки потім переходити на газ. В іншому випадку бензинова система прийде в непридатність. Крім того, неправильно налаштована газова установка може привести до пошкоджень двигуна, тому потрібно звертатися в перевірені організації по установці ГБО.

Але, не дивлячись на мінуси, економія на паливі істотна. Тому водії встановлювали і встановлюватимуть газобалонні установки на авто, тим більше що двигуна авто на газу працює м’якше, а так як залишки бензину, що не згорів, не потрапляють в масло, то і двигун пропрацює довше.