Графічний еквалайзер в автомобілі.


Графічний еквалайзер в автомобілі як елемент світлотюнінгу.

Графічний еквалайзер на автомобіль -його встановлення стає поширенним явищем і багато водіїв, яки займаються тюнінгом своего авто, неодмінно зацікавляться таким девайсом. Салон автомобіля не найкраще місце для якісного відтворення і прослуховування музики. Це пояснюється тим, що салон автомобіля володіє несприятливими акустичними властивостями – в салон проникають шуми з вулиці, оббивка сидінь поглинає звук, вібрація при русі створює додаткові шумові перешкоди, ну і, крім того, можливість для розміщення динаміків теж обмежена, але це не зупиняє водіїв які шукають нові можливості покращіти акустику автомобіля. Є навіть такий напрям тюнінгу автомобіля як акустичний тюнінг.

Графічний еквалайзер є найцікавішим рішенням взаемозвязку світлотюнінга з акустичним тюнінгом.  Така яскрава пульсуюча панель під музику буде притягувати погляди, а в темний час доби ваш автомобіль буде видно здалека.

Зверніть також увагу, що за допомогою еквалайзера можна створювати різні ефекти: є різні кольоринеон, зелений, червоний; комбінації різних кольорівмультіколор, триколірний, патріоти можуть замовити еквалайзер, що повторює прапор вашої країни; різні ефектинаписи, малюнки, зміна кольору і так далі.


Зовні це виглядає дуже ефектно – яскраві сполохи, схожі на неонове свічіння підсвічує заднє скло автомобіля, особливо яскраво виглядають в нічний час доби. Ось саме таку штуку можна сьогодні придбати, причому не дуже дорого, і встановити на заднє скло своєї машини.

Графічний еквалайзерГрафічний еквалайзер

Графічний еквалайзер світиться за рахунок люмінофораспеціальної фарби, яка випромінює світло при впливі на неї електричним струмом. Товщина може бути дуже малоюне більше одного міліметра. По пластині проходять тоненькі струмоведучі доріжки. Під час підключення еквалайзера бачити ваш новий аксесуар будуть не тільки ті водії, які їдуть безпосередньо за вами, але і з сусідніх смуг. Ну і пішоходи зможуть помилуватися прикольним підсвічуванням. Розміри пластини можна підібрати конкретно під ваше скло. Найбільш популярні та затребувані розміри: 45х11 см, 70х16, 90х25 і 114х30.

Графічний еквалайзерГрафічний еквалайзер

Графічний еквалайзер в автомобілі.

Графічний еквалайзер на автомобіль являє собою тонку (0,3 мм) самоклеящуюся плівку. Підключити можна через прикурювач, оскільки харчування 12 V. Працює теж просто – звуки або музика всередині салону відображаються відразу на табло. Чим чутливійший мікрофон пристрою, тим ефектніше виглядає картинка. Під час роботи еквалайзер не нагрівається, тому це не загрожує додатковим нагріванням салону

Якщо ви замовите набір через інтернетмагазин або придбаєте його в автомагазині у вашому місті, то отримаєте: електролюмінесцентн пластину; з’єднувальний провід; адаптер для прикурювача; блок керування; інструкцію. Адаптер потрібен для підключення еквалайзера до мережі автомобіля через прикурювач. За допомогою блоку управління можна регулювати чутливість. Еквалайзер буде реагувати на ту музику, яка в даний момент грає в салоні і в такт їй будуть рухатися стовпчикитобто будуть поперемінно загорятися світлочутливі платівки.

В принципі з підключенням ніяких проблем ви не повинні відчути, оскільки все йде в комплекті, а сам процес  підключення детально описаний в інструкції. Встановлюється графічний еквалайзер просто і не вимагає від водія ніяких спеціальних навичок. Спочатку еквалайзер потрібно приклеїти на скло. Для цього знімаємо захисну плівку з боків пластини і встановлюємо її на заднє скло з внутрішньої сторони. Аксесуар легко приклеюється, навіть якщо заднє скло у вас затоновано. Так само легко його можна зняти, ніяких слідів клею на склі не залишиться. Бажано відразу легенько помітити крайні точки, щоб еквалайзер розмістився строго по центру.
У нижньому кутку пластини є роз’єм для підключення з’єднувального кабелю. Одним кінцем кабель підключаємо до гнізда пластини, а іншимдо блоку живлення. Ну а сам блок живлення підключаємо до прикурювача. Як бачимо, нічого складного.

Графічний еквалайзер встановлюється виключно всередині автомобіля.

Колірна гамма смуг, відтворена еквалайзером, може бути різною. Є пристрої монохромні, які відтворюють якийсь один колір, а є різнокольорові. Який виберете ви – повністю залежить від вас. Ціна на цей девайс різна і залежить переважно від виробника. Тим не менш, радимо не купувати занадто дешеві екземпляри. Оскільки, це часто відбивається на довговічності пристрою і особливо на якість мікрофона. Чим чистіше буде сприйманий пристроєм звук, тим красивіше картинка буде їм відтворюватися.

Графічний еквалайзех – як встановити, уникнути покупки підробки.

Графічний еквалайзер – де можливо придбати.

http://auto-e.com.ua/avto-stajling/avto-ekvalajzery/

http://na-sharu.in.ua/index.php?route=product/product&path=64&product_id=156

http://prom.ua/Ekvalajzer-na-zadnee-steklo-avto.html