Датчик тиску в шинах bluetooth

Датчик тиску в шинах bluetooth Fobo Tire

В статті поговоримо про датчик тиску в шинах bluetooth від виробника Fibo. Гаджет дозволяє проводити моніторинг тиску в шинах. Для цього компанія розробила спеціальний пристрій з набору датчиків, та передачею по bluetooth інформації тиску в кожному колесі автомобіля.

Датчик тиску в шинах bluetooth
Інформація з пристрою Fobo Tire за допомогою Bluetooth передається на центральний модуль або смартфон. Якщо модуль тільки проінформує Вас про змінення тиску в шинах, то можливости смартфона більш розширенні (покаже рівень заряду батарейки, температуру і проблемні місця по кожному колесу. Для цього, неодхідно скачати на смартфон мобільний додаток. Варто відзначити, що крім смартфона можна використовувати і смартчаси, досить зручно і практично.

Мобільні додатки FOBO Tire для Android і iOS безкоштовні, на Windows Phone система не працює. Більш точні показники видає додаток на операціонній системі Android. Для використання смартфона, з Play Market скачуєм додаток FOBO Tire, реєструємося ( логін, адреса E-mail), активуємо на смартфоні Bluetooth та проводимо з’єднання смартфона з програмою FOBO. Все дуже просто!

Датчик тиску в шинах, модуль FOBO

Датчик тиску в шинах bluetooth Fobo Tire складається з самого датчика тиску, плати з модулем Bluetooth, і літієва батарейка стандарту CR2032. Батарейка надійно ущільнена від вологи і пилу силіконовим колечком, для зміни необхідно лише відкрутити кришку корпуса. Термін роботи батарейок в ковпачках виробником визначена строком до 2 років, але це не є стандартом. На це впливає ряд факторів – погодні умови, частота перевірки тиску в шинах модулем чи смартфоном.

Центральний модуль FOBO моніторингу постійно проводить самотестування, в разі проблеми ви відразу отримаєте сповіщення. Процес проходить за таким принципом: датчики тиску по Bluetooth передають інформацію на центральний модуль, а він, по тому-ж по Bluetooth на смартфон. Система перевірки тиску в шинах здатна працювати на одному тільки центральному блоці, без смартфона. Модуль попередить вас звуковим сповіщенням, що спущено одне або кілька коліс, а індикація покаже, яке саме. Смартфон просто відіграє роль допоміжного пристрою для зручного використання моніторінгу тиску шин.

Модульний блок живиться від двох звичайних пальчикових батарейок, особливо довговічні літієві.

Для зручного ознайомлення з датчиком тиску в шинах Fobo Tire ми підібрали видео та інструкцію користувача.

Купити датчик тиску в шинах bluetooth.