Дверні блокатори автомобіля 1 комментарий

Дверні блокатори автомобіля – переваги та недоліки подібних пристроів

Дверні блокатори (DoorLock) – це одна зі складових охоронного комплексу для автомобілів. Спроба викрадення, як правило, закінчується після того як зловмисник обійшовши штатну систему, спробував проникнути в салон. Зіткнувшись з перешкодою, йому простіше відмовитися від викрадення такого автомобіля. Викрадач автомобіля звичайно буде шукати місце, куди заховано протиугінний засіб, але на це буде потрібно певний  час. Як говорить статистика, в разі, якщо злочинець буде “працювати” з захистом автомобіля більше 2-3 хвилин, то він, як правило буде змушений відмовитися, бо занадто багато метушні. Таким чином, викрадач не потрапляє в салон автомобіля і пошкодження при спробі угону – мінімальні!  Єдиний шлях потрапити в салон – шляхом розбиття скла – застосовують далеко не всі викрадачі. Це і втрата цінності машини, і досить шумно.

Дверні блокатори

Дверні блокатори мають можливість для повноцінного захисту від крадіїв.

Дверні блокатори бувають двох типіп – механічні та електромеханічні.

Механічні дверні блокатори це невеликі штирі, які працюють аналогічно дверним засувкам. При закриванні дверей засувка спрацьовує, і відкрити автомобільну дверцяту можна тільки спеціальними ключами.

Електромеханічні дверні блокатори Висувні штирі управляються електронікою, їх встановлюють в корпус двері, на торцевій частині. Управління дверними блокаторами здійснюється за допомогою електронної інтелектуальної системи, що входить до складу охоронного комплексу. Виключені помилкові спрацьовування при відкритих дверях. При такому захисті навіть після злому заводський електронної сигналізації, викрадачам не вдасться відкрити двері, багажник або капот.

Дверні блокатори – недоліки подібних засобів 

Дверні блокатори

Основні недоліки блокаторів дверей:

Необхідність порушувати цілісність двері при монтажу, що може привести до утворення корозійного нальоту і як наслідок якнайшвидшому виходу елемента з робочого стану.

Необхідність установки на всі двері автомобіля, що значно збільшує вартість пристроїв і проведення робіт. Якщо блокіратор поставити тільки на одні двері, то в автомобіль можна буде вільно потрапити через інші входи (що в першу чергу і перевірить викрадач).

Не зовсім хороша ситуація виникне, якщо з тих чи інших причин власник втратить ключа від запірного пристрою. Зробити дублікат такого складного по конфігурації ключа майже немає ніякої можливості, та й підібрати навряд чи вдасться.


Дверні блокатори – встановлення, поради

Дверні блокатори

Встановлювати дверні блокіратори можна на всі двері, включаючи задні двері (багажник). У дверях і в стійках висвердлюють співвісні отвори. Через ці отвори проходить штир (з дверей в стійку), який блокує відкриття дверей. Всі отвори піддаються антикорозійного обробці. Додаткові штирі в дверях управляється за допомогою електромеханічного приводу, розташованого за обшивкою дверей автомобіля.

  • Вибирайте блокіратори в спеціалізованих магазинах і орієнтуйтеся на продукцію перевірених брендів.
  • Блокіратор повинен бути виконаний з металу підвищеної міцності, стійкого до свердління, випилювання і іншим впливам.
  • Якщо блокіратор вимагає часткового розбирання автомобіля та втручання в агрегати і вузли, то установку краще довірити професіоналам. Вибирайте сертифіковані центри з кваліфікованими фахівцями.
  • Чим більше в потай встановлений блокіратор, тим краще в сенсі його протиугінних властивостей: до нього складніше дістатися з силовим інструментом.
  • Механічні блокіратори найбільш ефективні в поєднанні з електронними пристроями (сигналізаціями). Додатковий захист до заводської електронної сигналізації не буде зайвою.

Підведемо підсумок.

Будь-який механічний засіб проти викрадачів може виявитися дуже надійним захистом. Причому добитися максимальної безпеки свого автомобіля можна, витративши на установку механічного блокіратора не надто багато грошей і часу. Потрібно враховувати той факт, що механічний засіб захисту здатний успішно відлякати нахабного крадія від угону вашого автомобіля. Тому що, щоб успішно зламати механічний захист, його потрібно спочатку знайти, а потім зламати. Додаткове блокування дверей хоч і працює, практично, беззвучно, але тим не менш якщо автомобіль готують до угону і стежать за власником, дверні блокіратори можна розпізнати. І в цьому випадку зловмисникам простіше відмовитися від угону цього автомобіля вже на етапі стеження за водієм, так як зрозуміло що на автомобілі встановлений не простий протиугінний комплекс, і додаткові дверні блокіратори – це лише частина цього комплексу.Тому люди встановлюють їх в різних потаємних місцях, щоб виграти час.

Механічні блокатори – де придбати:

http://elauto.com.ua/category/mehanicheskie-sredstva-zashity/

http://prom.ua/Zaschita-ot-ugona.html?category=120219