Детектор сна для водіїв Stop Sleep

Детектор сна для водіїв – новітній гаджет Stop Sleep

Cтатистика аварійних ситуацій на шляхах країни свідчить, що чверть аварій трапляються з вини водіїв яки заснули за кермом, і ця тенденція постійно зростає. Австралійська компанія StopSleep Pty Ltd. розробила детектор сна для водіїв, гаджет, що контролює стан та поведінку водія, сприймаючи зміни в організмі які приводять до неконтрольованого водієм стану – засипання за кермом. Детектор являє собою кільце, яке надягають на вказівний і середній пальці, та має сенсорні датчики.

Детектор сна для водіїв

Прилад  антісон працює за принципом детектора брехні. Він в режимі реального часу проводе вимірювання стану людини і в разі потреби посилає світлові, механічні та звукові попереджувальні сигнали. Науковцями доведено, що провідність шкіри, різко знижується за кілька хвилин до засипання. Тому і з’явилася ідея створити прибор, який заснований на аналізі зміни опору шкіри людини. Не дарма на виставці Innotech-2011 детектор сну StopSleep отримав золоту медаль.

Принцип дії детектора StopSleep

Детектор для запобігання сну виконан у вигляді персня, використовується водіями, які мають потребу попередити сон. У верхній частині кільця розташована капсула з процесором для обробки сигналів датчика, а також засобами вібраційного, звукового і світлового оповіщення. Пристрій перешкоджає настанню сну, подаючи сигнал тривоги за кілька хвилин до настання цього стану. Детектор сна для водіїв в постійном режимі контролює фізіологічний стан водія.

Для зручності в тривалих поїздках детектор має 15-годинний ресурс безперервної роботи, дуже прост у вікористанні.

Детектор сна для водіїв

Всі елементи детектора сна виконані з антиалергенних матеріалів, які не викликають роздратування або незручності при тривалому носінні. Капсула виконана з міцного зносостійкого пластика, безпечного для людини. Детектор має малу вагу – близько 40 гр., що також є плюсом. Підійде як водіям так і працівникам нічної праці, в ситуаціях, коли засипання за кермом або робочому місці може привести до небажаних, тяжким або катастрофічних наслідків.

Багато хто з вас скептично відреагує на такий гаджет, але в інтернеті позитивних відгуків більше ніж негативних. Хто знає, можливо детектор спавді оправдовує свою назву.

Читайте также

Секреты вождения в горной местности

Як не заснути за кермом – поради.