Догляд за аерографією на авто 1 комментарий

Догляд за аерографією – правила догляду за малюнком після нанесення

Догляд за аерографією якщо Ви вирішили прикрасити своє авто аерографічним витвором тема нашої статті.  Що ж необхідно робити, щоб малюнок якомога довше радував і притягував погляди оточуючих? Варто пам’ятати кілька простих правил догляду за малюнком після нанесення.

Догляд за аерографією

Кілька нюансів по догляду

Щоб уберегти малюнок від тріщин і подряпин потрібно пам’ятати кілька нюансів по догляду за малюнком:

  • Для початку не рекомендуємо Вам мити автомобіль деякий час після нанесення аерографії. В літній період – 3 доби, в зимовий 6-7діб. Лак на композиції зберігає свою крихкість протягом 5-7 днів після нанесення. Після закінчення цього терміну машину можна мити, але перше миття краще зробити на автомийки.
  • Обов’язково мийте автомобіль тільки із застосуванням мийок високого тиску.
  • Ніколи не протирайте брудну машину ганчірками, щітками або іншими засобами.
  • Якщо при митті була допущена помилка, і частина авто залишилася невимита, (навіть якщо вона маленька), завжди наполягайте на тому, щоб вона була усунена не в останній момент ганчіркою, яка попалася під руку, а саме м’якою губкою з водою. І тільки потім протерта насухо. Дбайливе миття автомобіля збереже загальний вигляд поверхні машини в цілості, в тому числі продовжить термін служби аерографії.
  • Також небажано ставити на кузов авто будь-які предмети, коробки, сумки, і інші предмети, при переміщенні подібних предметів по поверхні лакофарбового покриття найдрібніші частинки піску, завжди незримо присутні на кузові, зіграють роль абразиву, і завдадуть кілька глибоких рисок на поверхню лаку. Описані тут проблеми не завжди можуть бути критичними. Наприклад, ризики та потертості легко піддаються поліровці, плями від бензину змиваються активною піною або спеціальними м’якими очисниками для кузова автомобіля.
  • Не бажано потрапляння на лакове покриття хімічних реактивів і інших їдких рідин: масла, бензину, дизельного палива, гальмівної рідини та інших хімічних складів …

А ще для захисту поверхні в автосалонах можна придбати спеціальні засоби: захисну аерозоль, водовідштовхувальний віск і м’який засіб для миття автомобіля.

Фактично, ніякого особливого догляду аерографія не вимагає, дотримуючись нескладних заходів обережності, ви зможете зберегти ваш новий малюнок на тривалий час, та вам ще довго не доведеться йти в салон за корекцією аерографії.