Жиклер системи опалення Ланоса.


Жиклер системи опалення Ланоса для чого його вставляють?

Жиклер системи опалення -в чому сенс? Обмежуючи потік охолоджувальної рідини через дросель, ми збільшуємо потік через пічку. 

Мало хто буде сперечатися з тим, що на Ланосі обігрівач гріє не дуже добре. Але є багато способів, які допомагають вирішити цю проблему. Примітно, що для поліпшення роботи обігрівача потрібно приймати цілий комплекс заходів, тільки в цьому випадку грубка буде гріти так, як і повинна.
Якщо машина стоїть на місці і в неї працює двигун, то обігрівач працює не так добре, як він це робить на ходу. Він пропускае в салон охолодженним повітрям. А це через те, що потік рідини через радіатор грубки замалий і вентилятор його остуджує. Якщо згодом грубка буде дольше працювати, то остигання відбуватися не буде.

Принцип дії тут простий: водяний насос всмоктує в себе антифриз і направляє її в горловину блоку, після чого рідина перетікає по так званій водяній рубасі, але частина її потрапляє на радіатор грубки і обігрів дросельного вузла.
Рух рідини до опалювачі і дроселю розділяється за допомогою трійника, встановленого під впускним колектором. Після того, як антифриз пройшов через радіатор грубки, він знову перетікає в патрубок обратки і потім йде на вхід водяного насоса. Та ж рідина, яка йшла до дросельного вузла, перетікає в розширювальний бачок, а звідти йде в патрубок обратки і на вхід водяного насоса.


Виходить, що потік рідини до пічки і дроселя паралельні, відповідно, обмеження потоку в контурі дроселя буде сприяти збільшення потоку в радіатора нагрівника.

 Для цого вікористовують жиклер системи опалення розширювального бачка.

Жиклер системи опалення

Нам потрібно буде висмикнути шланг обратки обігріву дроселя з штуцера розширювального бачка. Там є мідна вставка, яка служить для зміцнення пластмасового штуцера. Сюди можна увіткнути жиклер від Жигулів  розсвердлений до діаметра 3 мм. А от повністю глушити обігрів дроселя непотрібно. Ефект зрозумілий.

Дане доопрацювання не є моїм винаходом. Я лише показую Вам матеріал який знайшов в інтернеті. Матеріал викладено для ознайомлювальних цілей, можливо багато хто з Вас – умільці зможуть призвести поліпшене доопрацювання використовуючи матеріал цієї статті.