Замерзла рідина бачку омивача.

Замерзла рідина бачку омивача – як вирішити цю проблему.

Замерзла рідина бачку омивача та як з цим впоратися поговоримо в цій статті. Зима приходить несподівано не тільки для комунальників. Середньостатистичного автовласника в перший морозний день також можуть очікувати неприємні «сюрпризи». І навіть якщо здавалося, що передбачено всезамінені свічки, літня гума на зимову, поставлено надійний акумулятор, – піднесений настрій від першої сніжку неодмінно зіпсує яканебудь «несподіванка». Зимовий сезон зазвичай починається не надто інтенсивно, з різким перепадом температури і земля не відразу замерзає. Підготовлений спокійний водій стикається з першою серйозною проблемою, з брудом від дороги який летить стабільно і рясно на лобове та бокові скла.

замерзла рідина бачку омивача
Приміром несподіванки може статися, розмазування двірниками вхолосту бруд по лобовому склу нагадають, що в бачку, замерзла рідина бачку, яка напевно перетворилася на лід. Навіть найдорожчі і якісні двірники не зможуть стерти бруд зі скла без подачі омиваючої рідини, вони просто розмазують по склу бруд.
Проблема не глобальна, проте вирішити її моментально не вдасться. Справа в тому, що при негативній температурі за бортом лід в бачку сам по собі не розтане. Двигунєдине джерело тепларозташований далеко і ступінь його прогріву не впливає на температуру рідини в омивачі. До того ж замерзла вода може перебувати не тільки в бачку, а й в трубках, і в форсунках. Єдиний вихід тут – «розморозити» якщо не автомобіль цілком, то хоча б систему омивання.

Для початку потрібно перевірити кількість завмерлої рідини. Якщо бачок повний, то авто треба загнати в тепле опалюване місце, мийка, гараж, автосервіс. Метод забирає багато часу, потрібно чекати повної разморозки бачка в іншому випадку бачком можна буде користуватися, а ж до весни або потеплінню.

Замерзла рідина бачку омивача та бачок неповний

Якщо в бачку залишився вільний об’єм, то можна влити в нього близько 1 літра гарячої води. Правда, це не означає, що потрібно нести з дому киплячий чайникокріп може пошкодити систему омивання Допомагає гаряча вода, якщо від будинку вже від’їхали, то зупиніться близько кав’ярні, знадобиться гаряча вода один літр, не використовуйте окріп, можете нашкодити системі омивача. Воду потрібно заливати прямо в горловину бачка і почекати до 5 хвилин. Часу буде досить щоб лід перетворився в кашку навіть в трубках омивача. Тепла вода впорається з заторами в системі трубок без проблем. Знову зливаємо рідину по і максимуму заливаємо незамерзаючу рідину, придбану на найближчій заправці.  При відкачці відталої води зможе допомогти кружка Есмарха і тонкий гумовий шланг (все це продається в аптеці).

замерзла рідина бачку омивача

При такому методі потрібно робити все швидко, інакше знову швидко все замерзне – це можна віднести до основних недоліків методу, час грає проти автовласника. Якщо на вулиці сильні морози і не встигли замінити рідину, то цей метод не допоможе, попросту трубки омивача не встигнуть розморозиться до моменту остигання гарячої води, з цього при великих негативних температурах доведеться поставити авто в тепле приміщення доки система не розморозиться. При неможливості знайти тепле приміщення для свого «залізного коня» можна скористатися сервісними послугами: на автомийці, попросивши полити автомобіль в районі бачка гарячою водою, або на СТО, сплативши разморозку за допомогою гарячого фена.
Витратний і найефективніший спосіб, це скористатися сучасними засобами авто хімії і залити розчин, який розморожує бачок омивача, підійде і підігрітий розбавлений концентрат незамерзаючої рідини (для6070 ° С)  Рідина в основному зроблена з органічних розчинників і нешкідливіх для лакофарбового покриття автомобілів, але від цього і ціна такого помічника рівносильна ціною двох-трьох літрової омиваючої рідини імпортного виробника.

«Незамерзайка» теж мерзне.
Не завжди незамерзаюча рідина є панацеєю якщо замерзла рідина бачку. Навіть якщо уважно стежити за прогнозами Гідрометцентру та вчасно заливати «обмивайку» перед холодами 100% –ної гарантії роботи системи обмивання скла не буде.

Склад склоомиваючої рідини містить спирт (ізопропіловий, пропіленгліколевий, етіленгліколевую і інш.), присадки і дистильовану воду. Від кількості та якості спирту кожен вид омиваючої рідини має свій поріг замерзаннявід 0 до60 ° С. Тому при різкому похолоданні засіб, який розрахований на меншу температуру, просто кристалізуєтьсяЩоб уникнути непедбачуваних неприємностей, купуйте перевірений та якісній продукт, а нову «незамерзайку»(невідомого вам виробника) кращє протестувати на морозостійкість. Для цього достатньо залишити на ніч у багажнику невелику ємність з купленою рідиною, а на ранок оцінити ступінь її кристалізації. Банку з льодом можна сміливо нести продавцювона буде вагомою підставою для претензій.
Підвівши риску можна сказати ситуація коли замерзла рідина бачку омивача зустрічається дуже часто, на майбутнє готуйтесь до холодів зазделегіть.