Доопрацювання замка дверей Ланос

Як покращити роботу замка дверей Ланос Усуваєм металевий стук

Металевий стук замка дверей Ланос виникає у зв’язку не до кінця продуманої конструкції виробника. Щоб якось захистити нашіх корейських друзів, треба визнати, що двері на Ланосі закриваються відносно тихо. Особливо це стосується, якщо ми порівнюєм Ланос з вітчизняними автомобілями. Не смійтеся, тут дійсно нема з чим порівнювати. Але, все одно ми любимо наш Ланос. За цю любов слід дякувати не нашому автопрому, а корейцям.

Повернемось однак до нашої теми. Зверніть увагу, що при закритті чи відкритті дверей є якийсь металевий стукіт. Якщо такі звуки проявляються, то необхідно їх усунути.

замка дверей Ланос

Причина металевого лязгу замка дверей Ланос

Ланос для нас, це така ж сама іномарка бюджетного варіанту. Тому, металевих звуків замка дверей Ланос не повинно бути. Вирішення цієї проблеми є, і воно насправді значно простіше. Для модернізації дверних замків потрібно демонтувати їх зі своїх місць. Можна навіть сказати, що зняття замка – це і є найскладніше у всій цій роботі. Для зняття замка дверей треба буде зняти карту, від’єднати всі тяги і відвернути три гвинти кріплення з торця дверей. Для більш зручного зняття, потрібно буде відвернути зовнішню напрямну скла. Фіксується напрямна на два болта, вони теж з торця дверей.

замка дверей Ланос

Далі нам потрібно частково розібрати замок. Відвертаємо гвинтик і відсуваєм металеву планку замка в бік. Таким чином ми отримуєм доступ до тієї самої частини замка дверей, яка і видає металевий стук при відкриванні та закриванні дверей. Виновником є залізний циліндр і язичок, який вдаряє по циліндрику ..Модернізація замка дверей Ланос

Рішення проблеми знайшли самі власники автомобіля. Винахід не мій, але привертає до себе увагу простота вирішення і усунення металевого стуку. На залізний циліндр вставляємо спеціальний ПВХ-кембрік, або відрізок гумової трубки. Завдяки цьому результат помітно покращиться.

замка дверей Ланос

Якщо ви вважаєте, що встановити кембрик буде недостатньо, то можете між циліндром і язичком підкласти що-небудь м’яке, наприклад гуму або поролон. Після доопрацювання перевірте роботу замка. Якщо механізми не працюють – слід зменшити товщину гуми між циліндром і язичком. Кінцевий результат вас неодмінно порадує. Перегляньте відеоролік як автор вирішив цю проблему.

У Вас є інщі думки або будь який цікавий матеріал, що до доопрацювання автомобіля Ланос, Сенс, Нексія, Матіз – надсилайте свої розробки, відео. Ми неодмінно поділимось Вашим матеріалом на стрінках сайту Daewoo-Lanos. Авторські права на ваші статті будуть збережені.