Клієнтське замовлення по аквапрінту

Як прийняти клієнтське замовлення по аквапрінту, коли вирішили відкрити власний бізнес?

У цій статті ми хочемо поділитися досвідом успішних людей відкривших власний бізнес по аквапрінту, а конкретно – прийом кліенського замовлення по аквапрінту. Як це зробити правильно і ефективно, не пропустити нічого важливого? Як дати зрозуміти клієнту, що Він потрапив до Вас невипадково та недозволити конкурентам його перехопити. Основні етапи покращення кліентського замовлення по аквапрінту можна виділити у 6 основні блоки.
замовлення по аквапрінту

Як покращити клієнтське замовлення по аквапрінту

Виявлення потреб клієнта.

Потрібно зрозуміти, навіщо він до Вас приїхав і що хотів би в підсумку отримати. В спілкуванні з клієнтом Вам доведеться виявити конкретні потреби клієнта. Задавайте йому відкриті питання і уважно слухайте. Дізнайтеся побільше про саму машину- марка, модель, колір, або предмет, з яким потрібно буде працювати. Запитайте про стилі, який клієнт вважає за кращим – спортивний, класика, Hi-tech …. Тоді Ви зрозумієте його бачення що до нанесення аквапріну на свій автомобіль.

Мир технології Аквапрінту -знаю я, знає й клієнт

Проведення невелкої екскурсії в «Мир технології Аквапрінту».

Після того, як Ви зрозуміли, чого приблизно бажає клієнт, не буде зайвим розповісти йому про аквадрук. Наприклад про те, як Ви працюєте, дотриманням технологічного процесу, що Ваші роботи нічим за своєю суттю не відрізняються від заводських. Яку гарантію на Ваші роботи можно встановити. Також необхідно розповісти про стійкість і практичність технологічного покриття аквапрінту до зовнішніх чинників навколишнього середовища: не боїться вологості, сонця, вібрації, перепадів температур і іншого. Все це повинно сформувати загальне уявлення клієнта про процес роботи, збільшити ступінь його довіри до Вас як професіонала, та спонукає замовити саме у Вас аквапрінт. Це займе не багато часу, але повірте користь від такої розмови Ви відчуєте одразу.Вибір покриття, текстури, плівки.

Допоможіть клієнту визначитися з вибором. Буде правильним показати йому все різноманіття текстур аква плівки. Для цього можна використовувати зразки, або каталоги, фото, готові роботи, в загальному все що є у Вашому розпорядженні. Причому, чим більше ви покажете зразків, тим краще. В ідеалі, на кожну плівку потрібно мати кілька прикладів зразків.

Обрахунок вартості замовлення, терміни виконання робіт.

Перш прийняти клієнтське замовлення по аквапрінту, називати ціну, гарненько оценіть всю складність роботи, її обсяг, якість час виконання та інше. Обговорюючи терміни виконання робіт, завжди беріть один день в запас про вся випадок, на форс-мажор. Так спокійніше працювати і нікого не підводити.

Заведіть бланк «Замовлення по аквапрінту» для напрацювання клієнтськой бази.

Відзначайте для себе: день надходження замовлення, день здачі, вартість робіт і телефон клієнта. Це зручно і правильно. У майбутньому вийде відмінна клієнтська база, яку згодом можна буде обробляти.

Реклама двигун торгівлі

Проведення реклами, акції, знижки.

замовлення по аквапрінту

Ще зі шкільних часів ми знаємо відомий вислів «Реклама двигун торгівлі». Подавайте об’яви в газети, на вулиці. Зробіть клейки наклійки на автомобіль та запропонуйте Вашим клієнтам за певну знижку на заказ, розмістити їх на автомобілі замовника. Це дуже ефективний спосіб. Обов’язково дізнайтеся, звідки новий клієнт дізнався про Вас і про послуги аквапрінту. З’ясувавши який канал реклами більш ефективний, Ви зможете посилити свої подальші дії по просуванню Вашого бізнесу.

Якщо у Вас є інщі думки та напрацювання по покращенню клієнтського замовлення по аквапрінту – будемо раді послухати Вашу думку. Прієднуйтесь до обговорення!!!