Заміна гальмівних дисків Daewoo

Заміна гальмівних дисків на авто Daewoo Lanos, Nexia, Sens, Chevrolet Lanos

Заміна гальмівних дисківЗаміна гальмівних дисків на автомобілях Daewoo Lanos, Nexia, Sens, Chevrolet Lanos, як визначити коли міняти гальмівні диски, фірми виробника, та опис заміни дисків розглянемо в статті. Гальмівні диски, як і гальмівні колодки, шланги і барабани зношуються і їх доводиться згодом міняти. І багатьох автолюбителів цікавлять відповіді на приблизно такі питання –  “Як визначити коли міняти гальмівні диски, чи ще можна їздити зі старими?”, “Чи можуть гальмівні диски давати вібрації при гальмуванні?”, “Який фірми виробника краще купити гальмівні диски на автомобіль?  Наскільки складно, новачкові автомобілісту, самостійно провести заміну гальмівних дисків? ”

Складного в роботі по заміні гальмівних дисків немає нічого, навіть для новачка, труднощів не повинно виникнути. Знадобиться трохи більше інструменту і трохи більше вільного часу.

Товщина нового гальмівного диска для автомобілів Деу Ланос, Деу Нексія, Деу Сенс, Шевроле Ланос складає: 20 мм (13 дюймовий диск) і 24 мм (14 дюймовий диск)

Причиною для заміни гальмівних дисків на автомобілях Daewoo Lanos, Nexia, Sens, Chevrolet Lanos може бути : поява на диску тріщин і глибоких канавок, поява вібрації при гальмуванні, товщина гальмівного диска досягла  17 мм  (для автомобілів з двигуном об’ємом 1.5 і гальмівними дисками діаметром 236 мм (13 дюймів)) і 21 мм  (для автомобілів об’ємом 1.6 16V і гальмівними дисками діаметром 256 мм (14 дюймів)).

Гальмівні диски змінюються лише парою, да разом з ними слід встановлювати нові передні гальмівні колодки.
І кілька слів за вибором гальмівних дисків для автомобілів Daewoo Lanos, Daewoo Nexia, Daewoo Sens, Chevrolet Lanos . З доступних і якісних можна виділити гальмівні диски від – FERODO, FSO, AURORA, ABE, АТ. Якщо людина не “гонщик”, віддає перевагу спокійному водінню автомобіля, то переплачувати за спортивні примочки немає необхідності.
Для заміни гальмівних дисків на Деу Ланос, Деу Нексія, Деу Сенс, Шевроле Ланос знадобиться такий інструмент:

  • шестигранник на 10
  • накидний або торцевий ключ на 14
  • велика викрутка
  • шматок дроту
  • хрестова викрутка
  • молоток.
  Заміна гальмівних дисків -опис заміни на авто Daewoo Lanos, Nexia, Sens, Chevrolet Lanos

Заміна гальмівних дисків

1. Відпускаємо колісні болти, піднімаємо автомобіль домкратом і остаточно відкручуємо колісні болти. Знімаємо колесо.
2. З новими гальмівними дисками необхідно встановлювати нові гальмівні колодки, тому наступний крок це зняття старих колодок.
3. Після того, як старі колодки будуть зняті, можна братися за демонтаж переднього супорта. Використовуючи шестигранник на 10, відкручуємо два кріпильні болти супорта до поворотного кулака. Знімаємо супорт в зборі. Щоб він не бовтався на гальмівному шлангу, кріпимо його дротом до пружини передньої стійки.
4. Далі, використовуючи хрестову викрутку варто було б, відкрутити кріпильний гвинт гальмівного диска до ступиці.
5.Знімаємо гальмівний диск, залишається тільки почати збірку в зворотній послідовності.

6. Перед встановкою нових дисків їх слід грунтовно протерти ганчіркою, для видалення захисного масляного шару (можна ганчірку змочити в бензині або уайт-спірит). Наносимо на ступицю мідне мастило (необов’язково), одягаємо гальмівний диск і закручуємо кріпильний гвинт.
Далі, діємо в зворотній послідовності – прикручуємо, встановлюємо нові гальмівні колодки, закручуємо болт кріплення супорта до направляючого пальця, одягаємо колесо, підтягуємо колісні болти. Опускаємо автомобіль з домкрата, затягуємо колісні болти. Натискаємо кілька разів педаль гальма (встановлюючи колодки в робоче положення), і беремося за іншу сторону.

Після цієї роботи (як і після заміни колодок) гальма авто будуть значно м’якше, ніж зазвичай. Тому, в перші 50-100 км уникайте різкого, екстремального гальмування, дайте час колодкам і дискам притертися

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *