Заощадити паливо і збільшити пробіг Daewoo.


Заощадити паливо та уникнути витрати пального.

Заощадити паливо та збільшити пробіг автомобіля без дозаправки цілком можливо. Від стилю керування автомобілем значно залежить витрата палива. Різниця між спокійним і активним (спортивним) стилем може становити в середньому 1 літр палива для автомобілів об’ємом 1.4 – 1.8 літра. Енергійна або активна їзда здатна збільшити витрату палива в середньому на 10-30%, а спортивна їзда на 30-50% і вище.
Заощадити паливо на інжекторі допомагає поліпшена аеродинаміка авто. Вже понад 60-80 км / год  – на автомобіль істотно діє опір повітря. Особливо якщо Ви полюбляєте проїхатися з усіма відкритими вікнами і при чому сильно опущеними, то витрата бензину збільшитися – 3-5%. Широкі бризковики, багажник на даху і все що широко виступає, збільшує витрату бензину.

заощадити паливо
Економія палива на автомобілі також залежить від своєчасної заміни масла у двигуні і масленого фільтра.
Брудний повітряний фільтр – це одна з істотних причин збільшення витрати палива. Витрата бензину, в середньому, може збільшитися на 10-20%, а при сильно брудному повітряному фільтрі цифри можуть бути набагато більше. Якщо авто експлуатується в забрудненій або запиленості місцевості, тоді повітряний фільтр рекомендується міняти кожні 5000 – 7500 км пробігу.


Присадки – міф, чи ні.

Часто автолюбителі ставлять питання – якщо додати присадку в двигун чи зменшитися витрата палива на інжекторі. Багато Автофахівці відповідають, що вже в моторному маслі є присадки для зменшення тертя між деталями і економії палива.

А якщо Ви додаєте присадку, вона повинна бути сумісна з масло в двигуні, оскільки не сумісність призведе до хімічної реакції, яка тільки погіршить властивості моторного масла, що призведе до підвищеної витрати палива і швидкого зносу двигуна. Так, що перед заливкою присадки необхідно дізнатися про сумісність її з типом моторного масла, яке залито у Вас в двигуні.

Як додаткові електричні прилади впливають на витрату бензину та як заощадити паливо.

Ввімкнені фари і додаткові електричні прилади збільшують витрату. Кондиціонер збільшує витрату бензину на 10%. Кожні 100 ват збільшують витрату палива на 0.1 літра на 100 км пробігу.

Двигун прогрівайте не більше 2-х хвилин. Прогрівання двигуна протягом 10 хвилин збільшує витрату палива на 0,2 л. Не користуйтеся педаллю акселератора (газу) при запуску двигуна. Одне натискання на педаль збільшує витрату палива на 0,05 л.
Намагайтеся зберігати швидкість транспортного потоку, щоб уникнути зайвого зміни швидкості. По можливості уникайте їзди у важких транспортних умовах. Завжди зберігайте безпечну дистанцію щоб уникнути зайвого гальмування. Це також скорочує знос гальмівних колодок.

Рухайтеся з помірною швидкістю. Чим вище швидкість автомобіля, тим більше авто витрачає паливо. Рух з помірною швидкістю, особливо на швидкісних магістралях, це один з найефективніших способів заощадити паливо, в процесі руху використовуйте швидкість, відповідну роботі двигуна на найбільш економічних режимах. Перевищення швидкості на 20 км / год збільшує витрату палива на 10 … 12%.

Підвищений зазор в свічках запалювання збільшує витрату палива на 6 … 7%.
Не слід експлуатувати автомобіль при підвищених обертах двигуна. Найбільш економічними оборотами є: при наявності автоматичної коробки перемикання передач – 1500 … 2500 об / хв, з механічною коробкою – 1800 … 2800 об / хв.
Не тримайте ногу на педалі гальма або зчеплення. Це призведе до збільшення витрати палива, а також до збільшення зносу деталей цих вузлів.

Стежте за шинами Вашого автомобіля, підтримуйте в шинах рекомендований тиск повітря. Неправильний тиск повітря в шинах, занадто маленьке або занадто велике, призводить до їх передчасного зносу. Перевіряйте тиск повітря в шинах як мінімум один раз на місяць. Зменшення тиску в шинах на 30% збільшує витрату палива на 10%.

Перевіряйте кути установки коліс, оскільки неправильні кути установки коліс можуть призвести до сильного зносу у вигляді плям (“лисин”) на протекторі. Це також може призвести до підвищеного зносу шин і збільшення витрати палива.
Не перевозьте зайві предмети в автомобілі та не перевантажуйте багажник. Збільшення маси вантажу на 10 кг при пробігу 50 км збільшує витрату палива на 0,08 л.

Режим двигуна.

Не допускайте роботи двигуна на холостому ходу довше, ніж це необхідно. 
Не “перевантажуйте” і не допускайте надмірного збільшення частоти обертання колінчастого вала двигуна. Перевантажувати двигун означає рухатися занадто повільно на занадто високій передачі. Увімкніть знижену передачу. Своєчасно перемикайте передачі для підтримки роботи двигуна в економічному режимі. При русі на зниженій передачі – 2-й замість третьої – з постійною швидкістю витрата палива збільшується на 25%

Додаткові витрати.

Ще впливає на витрату пального:
Знижена компресія – 5-10%
Забиті форсунки – 10-20%
Забитий каталізатор – 5-10%
Для того, щоб автомобіль їздив без проблем і споживав при цьому стільки палива, скільки «обіцяє» паспорт, необхідно періодично перевіряти вміст СО у відпрацьованих газах. Особливо це стосується нових машин, які знаходяться на стадії обкатки і дуже часто відрізняються підвищеним апетитом.

Оптимізатор палива Fuelcat Original