Застосування WD 40 для авто

Сфера застосування WD 40 для автомобіля

В статті розглянемо три питання: застосування WD 40 для ремонту та профілактики автомобіля, як уникнути покупки підробленого аерозолю та зробити аналог WD 40 своїми руками. Для зручного перегляду статті, до кожного питання ми підібрали відеоматеріал.

Застосування WD 40

Отже, аерозоль WD 40, в народі його називають ще «ведешка», здатний значно полегшити ремонт і обслуговування автомобіля. Про популярність аерозолю свідчить той факт, що офіційно засіб не запатентован. На такий крок американська компанія-виробник вдалася щоб ретельно зберегти в таємниці склад аерозолю та щоб конкуренти не дізналися інгредієнти.

І все ж є документ, де компанія вказує склад «ведешки», хоч і не повністю. Згідно з цим документом, WD-40 складається з:

  • Уайт-спирит (50%).
  • Двуокис вуглецю (25%).
  • Мінеральне масло (15%).
  • Вуглець-алкани (10%).

Багато компонентів на 90% складу нам відомі, все інще тримається в секреті, що і забезпечує популярність цього засобу.

Сфера застосування WD 40

Сфера використання WD-40 дуже обширна, але найбільшою популярністю цей засіб користується у автомобілістів. Завдяки своїм властивостям аерозоль використовують для:

  • Головним приміненням аерозолю є обробка заржавілих різьбових з’єднань. Він не тільки гарно проникає в середину з’єднання, але й частково видаляє з поверхні продукти корозії.
  • Обробка клем і з’єднань електричного кола автомобіля. Засіб добре витісняє воду та створює на поверхні з’єднань захисну плівку, яка запобігає виникненню  процесів окислення.
  • В зимку для розмерзання дверного замка.
  • Знижує тертя між вузлами автомобіля. За рахунок створення захисної масляної плівки, тертя вдається знизити. Але цей ефект нетривалий.
  • Зручність роботи з аерозолем.  Дозволяє змастити поверхні там, де з іншими засобами не добратися. До того ж за допомогою насадки можна обробити з’єднання з високою точністю.
Робимо аерозоль WD-40 своими руками

Зараз ринок може запрпонувати багато подібних засобів. Хоч повний склад WD-40 тримається в секреті, але основні його компоненти майже відомі, тому існує чимало аналогів цього засобу. Наприклад, універсальне мастило Multi-Spray + 7, Sonax X-treme  і це далеко не все аналоги ведешки. Що не подобається власникам авто так це занадто висока ціна. Є спосіб зробити за якістю більш схоже на аєрозоль  WD-40.

Як зробити майже повний аналог.

Ще варіант.

Склад – масло касторове / силікон (10%), сольвент (10%), ацетон (10%), солярка (20%), гас (20%), ізопропіловий спирт (20%), ПАР (близько 10%).

Спрощений склад містить сольвент (20%), олія рицинова (10%), гас (40%), ізопропанол (20%) і ПАР (10%).

Як зробити балон багаторазового користування.

Як відрізнити підробку: WD-40

Ми знаємо, що популярні товари найчастіше підробляють під відомий бренд. Ця доля не минула відомого і популярного аерозолю. Як розпізнати підробку? Переглягувши відео Ви зможете вибрати справжній американський бренд.