Захист капота Ланос від проникнення

Робимо простий захист капота Ланос

Розглянемо як провести бюджетний захист капота Ланос, а саме його вразливу частину – натяжний трос. З часом можно встановити механічний або електромеханічний захист капота. Але, якщо бракує коштів на придбання ціх засобів, автомобіль знаходиться у нічний час на вулиці – то варто подумати по можливість хоч як захистити його від “доброзичливих гостей”.

Захист капота Ланос

Відомо, що для відкриття капота на автомобілі Ланос, Sens зовсім не обов’язково ламати замки дверей, вибивати скло та інше. Для цього вистачить лише просунути руку під бампер і вгору, до того місця. де знаходиться металевий трос капота. Потрібно всього лише потягнути його і моторний відсік в вашому розпорядженні – акумулятор, блок запобіжників, модуль запалювання … Та що там казати? Під капотом є багато цікавого і можна зняти багато корисного.

На автомобілях, які оснащенні захистом двигуна, відкрити капот знизу не вийде, так як цьому заважає захист двигуна. Однак, злодій може просто зламати пластикову решітку радіатора, а далі прямий доступ до приводу замка капота.

В заводській комплектації захист капота Ланос, Сенс відсутній. Конструктори порахували цей елемент зайвим, хоч він і має величезний ефект в плані безпеки. Вирішити проблему допомогли наші “кулібіни” які виклали матеріал в You Tube. На Ланос потрібно досить просто встановити захист троса. Що ж, в такому разі, як завжди захист доведеться ставити самостійно.Захист капота на Ланос робимо самі

Зробити захист капота не складно. Для виготовлення, найчастіше застосовують квадратну трубу 15 на 20 мм. Однак це не догма, цілком підійде і кругла труба. Тут просто потрібно включити фантазію або скористатися досвідом знайомих водіїв.

Можно скористатися креслення захисту капота. Розміри не слід брати за аналог, перевірте розміри на кресленні на автомобілі самі.

Захист капота Ланос

При установці важливо врахувати один момент. Замок капота потрібно буде знімати а потім ставити в початкове положення. Щоб його потім не регулювати,  перед зняттям замка бажано обвести його контур маркером або олівцем, тоді проблем не виникне.

Якщо у вас немає можливості робити цю деталь самостійно, то можна її купити вже готову. Засіб став настільки популярним, що його виготовляють на продаж.

Ще один цікавий винахід.