Змити клей тонировочної плівки – кілька способів.


Змити клей тонировочної плівки – перевірені методи.

Чим змити клей тонировочної плівки – головне правило, коли не знаєте, уникайте експериментів і вибирайте тільки перевірені методи. У багатьох статтях можна знайти інформацію, що для видалення залишків клею, використовують побутові засоби для миття посуду або вікон у квартирах. Робити це небажано, оскільки всі вони містять речовини які «Не дружні» до автомобільного скла.
Деякі специ рекомендують додавати в мильний розчин нашатирного спирту. Використання нашатирного спирту призводить до того, що згодом повністю вивести його неможливо – він на молекулярному рівні в’їдається в скло. Жодній нормальній автосервіс вам не запропонують такий спосіб.

Змити клей тонировочної плівки – відомі способи.

Змити клей тонировочної плівки допоможе така хімічна речовина, як аміак, його розчин, нанесений на скло(після чого потрібно покрити плівку шматком целофану, наприклад від сміттєвого мішка) в буквальному сенсі роз’їдає плівку і клей, вона починає відшаровуватися і дуже добре знімається.

При обробці дотримуйтеся обережності, як при роботі з хімічно активними речовинами! Не забудьте захистити інші поверхні!

Дивіться також за тим, щоб хімічна речовина не капала на лакофарбове покриття, ущільнювачі і не потрапила в салон – пошкодження будуть істотними. Не забудьте надіти гумові рукавички для цієї роботи. Зауважу також, що після використання аміачного розчину, ви не зможете через деякий час знову затонувати скло – плівка буде просто відшаровуватися.


Змити клей тонировочної плівки допоможе використання нафтовмісних речовин, таких, як ацетон, уайт-спірит, бензин, рідина для промивання карбюраторів і інжекторів. За допомогою обраної речовини і, якщо необхідно, скребка, очищаємо скло, а потім протираємо будь-яким розчинником. Запобіжні заходи: ці речовини дуже токсичні і при попаданні на обшивку можуть залишати плями.

Очищаємо скло за допомогою спеціальної рідини-спрея для зняття тонування. Аерозоль для видалення клею Adhesive Remove GT 164

 1. змити клей тонировочної плівкиЕфективний засіб для швидкого і безпечного видалення залишків клею при розтонування скла автомобіля. Речовина після розпилення не стікає з поверхні і повністю розчиняє залишки клея. Також підходить для видалення етикеток, наклейок, залишків скотча зі скляних, керамічних і пластикових поверхонь. Володіє приємним ароматом апельсина.

Після нанесення чекаємо пару хвилин, поки клей хімічно розчиниться і його можна буде легко зчистити м’яким шпателем. Такий спрей можна придбати в будь-якому авто-магазині, але мінус його в тому, що він токсичний і недешево коштує.

Змити клей тонировочної плівки – інщі засоби.

 • Перетворювач іржі Starwax, який легко знайти в будь-якому господарському магазині. За допомогою розпилювача наносимо на скло, чекаємо кілька хвилин, а потім губкою видаляємо залишки речовини.
 • Як засіб, для зняття клея від тонування, може послужити Супер Момент Антіклей – речовина для видалення клейових плям різних складів. та універсальний плямовивідник американський засіб Proplan3000.
 • Допомагають також різні побутові водовідштовхуючі засоби. Наприклад відомий антикорозійний спрей WD 40 або автомобільний засіб Антидождь, який можна придбати за розумні гроші в автомагазині.
 • Біорастворітель Цітосол («Citosol»), відмінно впорається з бітумної або вінілової складовою клею. Він нетоксичний і має найширший спектр застосування. Шукати цей засіб на російських інтернет магазинах.
  Застосовується при видаленні гудрону, бітуму та інших речовин на нафтовій основі.
  Характеристики:
  • Ефективно видаляє гудрон і бітум.
  • Швидкодіючий.
  • БЕЗ ЗАПАХУ.
  • Не залишає павутинки.
  • Не псує лакофарбове покриття.

Радять також універсальний побутовий очищувач Profoam + 2000, призначений для зняття наклейок, залишків скотча з усіх поверхонь. змити клей тонировочної плівкиПродається в магазинах автомобільних товарів.
Легко видаляє сліди від наклейок, сліди від маркера, залишки скотча, сліди від взуття на дверних картах.
Прекрасно видаляє плями жиру, масла, бруд з частин двигуна, технічних деталей, очищає автомобільні покришки й диски.

 • Вирішенням проблеми  може стати рідина для очищення фар і кузова від силіконових відкладень і комах.
 • Аерозоль 3М 08184 – завдяки запаху, його ще називають апельсинказмити клей тонировочної плівки. Аерозоль призначений для змивання клеїв -силікону, мастик, масел.  Ефективний і не псує поверхню.

Починайте з найбільш відомих методів. Залежно від ефекту, ви зрозумієте, на що ваш клей реагує, а на що – ні. Наприклад, якщо з розчинником нічого не вийшло, спробуйте речовини на принципово іншій основі, і навпаки.

 

Де придбати в інтернет магазині:

luxsto.com.ua – Обладнання для СТО

 luxsto.com.ua/vupravka-shkvoriv/dodatkovuy-instrument/gt-164.html – Adhesive Remove GT 164

http://uk.marketgid.com -Торгово-розважальний центр

http://uk.marketgid.com/goods/48582476/ – Adhesive Remove GT 164

http://uk.marketgid.com/goods/3822/91936853/ – Перетворювач іржі Starwax

http://prom.ua/ – Всеукраїнський торговий центр в інтернеті

http://donetsk.prom.ua/p65564911-xado-domo-sredstvo.html – Средство «АНТИКЛЕЙ» (100 мл)

http://www.avtoacs.com – авто інтернет магазин

http://momenthelp.com.ua/product/super-moment-antiklej/ – супер момент антіклей.