Зняти тоніровочну плівку якiсно та чисто.


Як зняти тоніровочну плівку якісно та чисто.

Зняти тоніровочну плівку не такий вже тяжкий процес. Залишки липкої речовини на склі заважають огляду, збирають бруд і здатні вивести з ладу роботу склопідйомників. Щоб розумніше підійти до процесу і зняти тоніровочну плівку, розглянемо, що за речовина використовують для активації клею. Можливо, це підкаже, чим можна відмити скло після тонування. Необхідно озброїтися терпінням і підручними засобами.

Клейовий склад тонировочної плівки.

Клейовий склад у плівки складається з високоадгезивного покриття. Адгезів – це речовина, яка з’єднує матеріали за допомогою процесу поверхневого зчеплення. До його складу можуть входити різні клеї, смоли, акрил, бітум, вініл, поліуретан і так далі. Чим вище адгезивна властивість клею, який використаний для виробництва тонувальної плівки, тим довговічніще вона буде.


Найбільш поширені сьогодні адгезиви:

PS (Pressure Sensitive) – склад, чутливий до тиску. Щоб активувати його, плівку необхідно з силою притискати до поверхні скла.
DPS (Detackified Pressure Sensitive) – речовина, яка активується від контакту з водою безпосередньо при установці тонувальної плівки.
CD – адгезив, який реагує на підвищення температури.
PS / DT – один з видів клею, чутливих до води; для його активації плівку змочують, потім видаляють скребком залишки води, і тільки після встановлюють її.

зняти тоніровочну плівку

Як зняти тоніровочну плівку.

Скло очищають від бруду і пилу, потім за допомогою спеціального промислового фена поверхню нагрівають до 40 градусів. Плівку підчіплюють за край і плавно тягнуть на себе. Залишки клею, якщо такі присутні, видаляються спеціальними хімічними засобами. Якщо правильно зняти тоніровочну плівку. на склі залишиться мінімум клею.

Слід пам’ятати, що плівку необхідно видаляти плавно, без ривків, рівномірно прогріваючи поверхню скла, інакше залишиться безліч слідів клею, від яких досить складно позбутися.

Демонтаж не займає багато часу і не вимагає особливих навичок. Інструменти, які будуть потрібні для цієї процедури, знайдуться в будь якому будинку, якщо ж ні, їх завжди можна придбати – недорого і в господарстві завжди знадобиться. Якщо немає часу або бажання, то можна звернутися до фахівців.