Зняття карти дверей Ланос Огляд

Проводимо зняття карти дверей Ланос Як зняти карту передній двері автомобіля Ланос, інструмент для зручного демонтажа

Проводимо зняття карти дверей Ланос коли необхідно: замінити скло, підйомник скла, заміна внутрішнього замка дверей, циліндрового механізму замка, зовнішньої і внутрішньої ручки дверей, а також для проведення робіт з шумоізоляції.

Зняття карти дверей Ланос

Якщо автомобіль має електросклопідйомник перед початком робіт відключіть провід від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Для того щоб зняти обшивку двері, Вам знадобиться інструмент: викрутки з хрестоподібним і плоским лезами. Щоб не дряпати пластикові деталі, оберніть жало викрутки ізоляційною стрічкою. Сам процес зняття не важкий. Гадаю краще подивитися наглядне відео, ніж я буду повторювати Вам то, що вже написано в Інструкціі з експлуатації автомобіля Ланос. Перед початком робіт «розбирання /збирання», раджу запастися набором кліпс чи пистонів (водії часто назвивають такі речі по своєму). Це для того, щоб мати можливість, замінити ушкоджену кліпсу на нову.

Відео цікавє ще й тим, що Ви побачите як проводиться зняття карти дверей Ланос, та ситуацію з заміною обмежувача авто Ланос.
Зняття карти дверей Ланос спеціальним інструментом

Для проведення зручного демонтажу: (оббивки, деяких деталей автомобіля, пластикових елементів приладової панелі, дверних карт, молдингів, декоративних накладок…) рекомендую придбати професійний набор. Інструмент дозволить зняти оббивку, деталі пластикової панелі, при цьому не дряпаючи і не завдаючи ушкоджень пофарбованим, шкіряним, хромованим або іншим поверхням.
Інструмент підходить для роботи до будь-якого автомобіля, область застосування велика.

  • Необхідність заміни зламаних кліпс, пластикових елементів автомобіля.
  • Демонтаж деталей інтер’єру авто.
  • Проведення підготовчих робіт перед фарбуванням машини.
  • Зняття дверної карти, автомобільної аудіосистеми і т.д
  • Монтаж електропроводки, та багато інших операцій…

Якщо Ви вирішили проводити подібну роботу зі своїм автомобілем, змінити оформлення декору, або інтер’єру автомобіля, тоді придбайте набір для розбирання салону авто. Спеціальний інструмент допоможе Вам швидко і якісно провести апгрейд улюбленого автомобіля.

Порада водію. Після того як розібрали карту двері, перевірте працездатність вузлів та механізмів, дверний замок, при необхідності змастіть, перевірте якість шумоізоляції.