Зовнішній тюнінг автомобіля.


Зовнішній тюнінг автомобіля навіщо він потрібен?

Зовнішній тюнінг автомобіля вирішують найрізноманітнішими засобами.  Від нанесення на кузов оригінального малюнка до повної реконструкції самого кузова. Іноді на виконання робіт по такому тюнінгу власником автомобіля витрачається сума порівнянна з вартістю самого автомобіля. Але що поробиш, бажання виділитися, часом, дорожчі за будь грошей. Зараз виділяють кілька видів тюнінга, які широко використовуються на практиці. Це зовнішній тюнінг, тюнінг салону і тюнінг рухово-ходової частини.

Зовнішній тюнінг

Природньо, що зовнішній тюнінг користується найбільшою популярністю, оскільки він помітний всім та й відразу, до того ж, він дає найширші можливості для творчості.


Яким хитрощі використовують фанати тюнингу.

Насамперед, це оригінальне забарвлення, яке може бути виконана різними заособами. Від простої комбінації декількох кольорів, до нанесення зображень, розроблених професійними художниками. Природньо, що таке фарбування автомобілів виробляється в спеціалізованих автосалонах і може перетворити ваш автомобіль на справжній витвір мистецтва, за яким можна визначити характер й інтереси власника цього автомобіля.

Зовнішній тюнінг

ВІДЕОКУРС З НАВЧАННЯ ТЮНІНГУ! http://vikorys.tuning.promotionalurl.com/

Інший вид зовнішнього тюнінгу  це тюнінг з використанням світлового обладнання. Він припускає заміну штатних і установку додаткових фар, габаритних і сигнальних вогнів, різноманітних підсвічувань дисків та днища, загалом, всього того, що перетворить ваш автомобіль в яскраву іскру, яка буде мчати по нічній дорозі.

Ну і, мабуть, самим кардинальним видом зовнішнього тюніга є тюнінг кузова. Хоча, звичайно, і тут є консервативні, нічим особливо не примітні рішення.  Наприклад врізка люка, яка, швидше буде пов’язана з підвищенням комфорту, ніж зі зміною зовнішнього вигляду.

А ось інші варіанти можуть бути вельми кардинальні – від установки навісних конструкцій, основним завданням яких є поліпшення аеродинамічних характеристик кузова, до повної його переробки, яка може полягати в зміні типів дверей, розмірів і форми вихідного кузова. Така переробка вимагає від власника автомобіля певної рішучості і відповідних фінансових вкладень.

Зовнішній тюнінг

Як правило повної переробці кузова піддають автомобілі вже застарілих марок, які після тюнінга кузова набувають нове життя. Своєму власникові такий автомобіль дає відчуття упевненості і підкреслює те, що власник дорожить цим старим автомобілем і не пошкодував ні сил ні коштів, для того, щоб перетворити його зовнішній вигляд і дати можливість послужити собі ще багато років. У кожному разі, тюнінг є досить цікавим і захоплюючим заняттям. В результаті якого ваш автомобіль стануть розпізнавати, а ви зможете пишатися тим, що він не схожий на інші авто цієї ж марки.
На сайті створена фотогалерея де Віі зможите подивитися найцікавіші та неймовірні приклади зовнішнього тюнінгу.

Приклад тюнінгу салона DAEWOO-LANOS