Камуфляж для автомобіля Огляд

Камуфляж для автомобіля, види нанесення камуфляжу

Камуфляж для автомобіля останнім часом набуває все більшої популярності. Кожен автовласник бажає, щоб його авто виділялося серед інших транспортних засобів, і основним способом виділитися завжди був і залишається зовнішній тюнінг автомобільного кузова. Хоча серед шанувальників полювання і риболовлі тюнінг під камуфляж був популярний завжди. Щоб «одягнути» свій автомобіль в камуфляж, можна просто звернутися в сервісний центр і через кілька днів забрати свій перетворений автомобіль. Але подібний варіант не зовсім вигідний у фінансовому плані, тому варто хоча б спробувати зробити камуфляж на авто своїми руками. А перед тим, як приступати до фарбування, незайвим буде ознайомитися з видами камуфляжу, серед яких ви зможете вибрати і варіант для себе.

Камуфляж для автомобіля

 

Камуфляж для автомобіля – основні види

Серед всіх існуючих видів камуфляжу сьогодні виділяють чотири основних:

Зимовий камуфляж. Передбачає використання білого фону, по якому наносяться плями сірого і чорного кольорів з загостреними кутами. Даний вид ще називають як міський камуфляж.

Камуфляж для автомобіля

Пустельний камуфляж. В основному використовуються тільки піщані відтінки – жовтий, коричневий і сірий для контрастності. З цієї причини такий вид камуфляжу ще називають пісочним.

Камуфляж для автомобіля

Цифровий камуфляж. Зробити такий камуфляж в домашніх умовах найскладніше, але тільки якщо не вдаватися до використання вінілової плівки, на яку вже такий малюнок нанесений. Колірні поєднання в такому випадку можуть використовуватися найрізноманітніші і навіть повторювати всі вищеописані види. Особливість цифрового камуфляжу полягає в формі кольорових плям, які виглядають як сильно збільшений цифровий малюнок, що складається з великої кількості квадратиків.

Камуфляж для автомобіляЛісовий або військовий камуфляж – це просто імітація захисної військової забарвлення, яка може по-різному модифікуватися в залежності від ваших побажань.

Камуфляж для автомобіля

Камуфляж для автомобіля – переваги кожного виду

Якщо ви не можете остаточно визначитися з тим, який вид камуфляжу нанести на своє авто, наводимо переваги кожного з вищеописаних:

  • Зимовий камуфляж. Ідеально підходить не тільки для маскування автомобіля в зимовий період, влітку на природі таке авто в принципі не буде давати ніякої маскування, але в місті стане відмінним урбаністичним атрибутом. Але при цьому на поверхні такого автомобіля практично не помітен бруд, тому що, засихаючи на кузові, він буде ставати частиною тюнінга.
  • Цифровий камуфляж прийнято вважати найбільш сучасним, якому віддає перевагу молоде покоління. Він майже втратив своє призначення маскування і використовується виключно як декоративний.
  • Пустельний камуфляж. У такі кольори в основному фарбують свої автомобілі ті, хто не з чуток знає, що таке пустеля. Пустельний камуфляж більше підходить для осіннього періоду, хоча влітку і навесні також буде давати відмінну маскування.
  • Добре зроблений лісової камуфляж відрізняється не тільки тим, що забезпечує добре маскування в лісі, але і робить авто солідним. По суті, це найяскравіший варіант камуфляжу.

Варто також згадати і про вінілову плівку, яка може об’єднувати всі перераховані види камуфляжу на авто. Але, крім привабливого зовнішнього вигляду, з її використанням ви отримуєте: •

  • Додатковий захист кузова від несподіваних ушкоджень, а в деяких випадках навіть від вм’ятин.
  • Під вінілової плівкою буде надійно зберігатися рідне лакофарбове покриття автомобіля.
  • При бажанні через пару років ви зможете зняти вініл і знову їздити на авто без камуфляжу. •
  • Таке покриття автомобіля є досить довговічним, особливо якщо враховувати всі правила по експлуатації.

Також цікавим нанесенням камуфляжу на авто є використання замість звичайної фарби – рідку гуму. Ще, наприклад за допомогою аерографа можно зробити поступовий перехід кольорів, різноманітні відтінки кольору.

В цілому ж хочеться відзначити, що який би варіант забарвлення автомобіля ви не вибрали, при наявності необхідної кількості часу можна виконати ії в домашніх умовах. Тим більше що грошові витрати в такому разі будуть мінімальними.