Ковпачки на ніпель з підсвічуванням. 1 комментарий


Ковпачки на ніпель з підсвічуванням є просте рішення в світлотюнінгу автомобіля.

Ковпачки на ніпель з підсвічуванням це найдешевий та простий засіб у використанні світлотюнінгу колес автомобіля. Наприклад модуль Fantasma Owl обійдеться намного дорожче.

Ковпачки на ніпель з підсвічуваннямLED-підсвічування – новинка на ринку автомобільного тюнінга. Принцип роботи діодним підсвічування полягає в установці на колісний ніпель світлодіода. Ковпачки на ніпель з підсвічуванням, встановленні замість звичайних ковпачків, дозволить вигідно підкреслити індивідуальність транспортного засобу. Саме світлодіод допоможе звичайними шинам стати незабутнім елементом загального тюнінга автомобіля.

Такі ковпачки дуже оригінально смотряться в нічний час доби. Можна сказати це чарівне видовище. Стандартні колісні диски здатні заграти яскравими фарбами, стильно підсвітять колеса будь-якого автомобіля.

Ковпачки на ніпель з підсвічуванням включаються в момент початку руху автомобіля і згасають при зупинці. Коли колесо починає крутитися ця неонова підсвітка починає горіти, при великій швидкості вона повністю висвітлює колесо автомобіля Це дозволяє розумно використовувати заряд елементів живлення, значно збільшуючи термін експлуатації даних деталей автомобільного декору.

Так зокрема для продовження задоволення від даного тюнінгу, варто купувати ковпачки з фотодіотом і з інерцоінним пристроєм тобто датчиком руху. У цьому випадку енергія батарейок буде витрачатися в основному тільки під час руху і в темний час доби, що й необхідно. Варто зауважити, що іноді вибираючи товар з даної категорії економія може обернутися плачевно. Хоч на перший погляд, це зовсім нехитра і проста деталь, але все ж бувають випадки, коли ковпачки з недостатньою коррозінной стійкістю, просто напросто приклеюються оксидами до різьби ніпеля. При цьому скрутити їх просто немає ніякої можливості. Як правило змінюють ніпель на колесі разом з ковпачком.Ковпачки на ніпель з підсвічуванням  повинні відповідати таким технічним характеристикам діодних насадок.

• Водонепроникні
• Стійкі до вібрації і ударів
На одному комплекті батарейок світлодіодний ніпель в середньому відпрацьовує  2-6 місяців (якщо їздити кожен день). Робота пристроїв можлива при температурі від + 5 ° C до + 35 ° C в зимку краще не використовувати – великий разряд батарейок.

Основними критеріями якості є гумова ущільнювальна прокладка в ковпачку. Висока твердість матеріалу з якого зроблені ковпачки. Корозійна стійкість матеріалу ковпачків або якісне покриття на них.

Ці ковпачки набагато привабливіше смотряться на колесах  автомобіля, ніж штатні. При виборі якісного товару вони будуть служити вам довго, радуючи своїм виглядом і експлуатаційними якостями.

Колір світіння використовується: білий, синій, зелений, червоний, жовтий, синьо-зелений, синьо-жовтий, фіолетовий, є ковпачки що використовують два колори. Дуже цікавий гаджет, нікого не залишить байдужим, якщо ви хочете додати своєму автомобілю, насиченість і яскравість то таке освітлення є одним з кращих способів.

Також цікавий факт: Ковпачки на ніпель з підсвічуванням використовують навіть рибалки! Вони прикріплюють дану підсвітку до вудки і в темний час доби чітко бачать клювання, вудка сіпається – а підсвічування реагуючи на рух, починає блимати. Дуже цікавий і забавний винахід.