Шумоізоляція колісних арок DINITROL


Шумоізоляція колісних арок за допомогою 479 DINITROL

Проводити шумоізоляцію колісних арок автомобіля будемо за допомогою бренду DINITROL. Концерн DINOL займається виробництвом різних антикорозійних матеріалів, а засобом DINITROL деякі світові автовиробники використовують для конвеєрного антикору. Прислухавшись до авторитетної думки виробників обробили таким засобом арки авто. Проведенна шумоізоляція арок дала свої позитивні результати, але давайте все по порядку.

479 DINITROL – рідкі підкрилки з додаванням гуми і бітумного воску. Обробку арок можна проводити як пульверизатором, так і звичайним пензлем. Незалежно від способу нанесення, якість і кінцевий результат буде однаковим.

колісних арок

Підготовчі роботи перед шумоізоляцією

Для початку, бажано загнати машину на підйомник, помити і розібрати підкрилки. Вимивати арки довелося за допомогою апарату високого тиску. Зразу попереджу, що миття з відра з водою, садового розпилювача чи подібних підручних засобів, якісно вимити арки у вас навряд чи вийде. Якщо мінімийки у вас нема, то раджу перед тим як гнати машину на підйомник, вибрати ясний день та якісно і прискибливо, на автомийці промити мийкою по-за арочні місця. Дочекатися коли просохне, акуратно переїхати в гараж для подальшої роботи.

Всі роботи з нанесення рідких підкрилок зручніше робити на піддомкраченом автомобілі, або поставити його на якісь опори, якщо нема підйомника. В місцях, де тільки починається корозія, зачистити і обробити ґрунтовкою.

Підготовчі роботи потребують певних зусиль, тому і концентрую вашу увагу на цих моментах. В принципі, як і в будь-якій справі, багато що залежить від підготовки, адже більша частина часу витрачається саме на підготовку автомобіля.Процес нанесення рідких підкрилок

Нарешті, ми дісталися до того моменту, щоб провести шумоізоляцію. Виробник не ставить якихось обмежень по способу нанесення. Можна набирати мастику пензлем і наносити самостійно, або скористатися пульверизатором.

Наносити потрібно в два-три шари з інтервалом в 40 хвилин, склад повністю висохне приблизно за 3-5 днів. При обробці в кілька шарів простіше контролювати витрату рідких підкрилок. Можна нанести відразу одним жирним шаром, але тоді термін висихання сягне 7-12 днів.  Загальна товщина шару повинна складати приблизно 3 мм, з урахуванням того, що після висихання товщина зменшиться до 2 мм. Контроліровать товщину простіше за допомогою звичайного сірника. Після нанесення, встромляємо сірник в підкрилок, потім виймаємо і заміряємо звичайною лінійкою.

Після висихання, виглядає все як блискуча чорна маса, на неї не налипає бруд і пил. За відчуттям на дотик схоже на дуже м’який пластик.

В нашому випадку на пластикові підкрилки або локери, додатково наклеїли віброізоляцію, перед тим гарненько вимили і знежирили.

Враження від проведенної ізоляції колісних арок

Шум в салоні автомобіля, з особистих відчуттів, знизився істотно. При швидкості 30-40 км на годину, звук коліс взагалі не чути. Створюється таке враження, ніби їдеш на повітряній подушці. Коли на асфальті зустрічаються невеликі ямки, то проїжджаючи їх, ударів в салоні не чути, По автомобілю йде невелика вібрація від самої ямки, але звуку не слишно.

Ще було помічено, що завдяки частковій віброізоляції пластикових підкрилок, при попаданні дрібного гравію на підкрилок, його не чути. Та другий момент, можна комфортно слухати музику, колеса природньо чути, але не так голосно як раніше.

Результатом задоволен!

Читайте також

Мінімийка для авто, зверніть увагу на параметри