Ксенон на Ланос – переваги 3 комментария

Ксенон на Ланос – переваги встановки ксенону на автомобіль Daewoo-Lanos

Ксенон на Ланос – встановлювати чи ні, чи є якись переваги та якої фірми вибирати лампи тема нашої статті. Багато хто помилково вважає, що ксенонові фари на авто всього лише стильний атрибут, і крім як прикраса на авто вони ніякої користі не несуть. Насправді ксенонові фари дають вашому автомобілю цілий ряд відчутних переваг. У даній статті ми постараємося коротко викласти основні переваги встановки ксенонових фар на авто.

Ксенон на Ланос
Що таке ксенон і біксенон? У чому полягає відмінність?

Ксенон – інертний газ який при пропущенні електрики має властивість світитися яскравим світлом. Як результат, використання ксенонових фар в автомобілі Ланос дозволяє отримати більш насичений і якісний потік світла (в два рази краще звичайних фар), що є суттєвою перевагою у темний час доби. Водієві доводиться менше напружувати зір, що призводить до меншої втоми при русі в нічний час.
Биксенон – нове революційне рішення, яке розроблене на базі ксенонових фар,та швидко придбало популярність серед сучасних автовласників. Кардинальною відзнакою біксенонових ламп від ксенонових є можливість використання ближнього і дальнього світла на автомобілі, ксенонові лампи не мали такої можливості і їх в основному ставили на ближнє світло, а на дальнє світло доводилося ставити галогенові лампи.

Як ви вже помітили приставка «бі» говорить про те, що біксенонова лампа поєднує в собі два види світла ближній і дальній, завдяки чому відпала необхідність в установці окремих ламп на дальнє світло, досить встановити біксенон. У біксенонових лампах є функція коригування напрямку випромінювання. Середня ціна біксенона вище, ніж вартість ксенонових ламп.
В інших своїх характеристиках автомобільні лампи рівні. Що саме купувати залежить від вашого бюджету, переваг і комплектації автомобіля. Не завжди покупка біксенонових ламп виправдана. Ксенон також є сучасним механізмом, що забезпечує відмінне освітлення траси. І ксенон, і біксенон відрізняються хорошими споживчими показниками. Обидві лампи значно збільшують безпеку автомобіліста на дорозі ..


Переваги ксенонових і біксенонові фар

Ксенон на Ланос

 • Енергоекономічні. Ксенонові і біксенонові фари споживають дуже мало енергії, за рахунок цього знижується навантаження на генератор і акумулятор вашого авто, що веде до збільшення їх ресурсу.
 • Тривалий термін експлуатації. Ксенонові або біксеновие лампи розраховані на 3000 годин що дозволить вам 4 роки їздити без заміни ламп.
 • Природне світло. Ксенонові і біксенонові лампи дають більш приємне природне світло.

Який марці ксенону віддати перевагу?

Ось компанії, в репутації яких не доводиться сумніватися:

   Philips і Hella ,  Osram (Германия), IPF (Япония), Eagleye (Корея), IL Trade и MTF-Light (Корея)
 • Андрей

  Я поставив собі біксеонові лампи, вони хоч і дорожчі, але вони випроміють і ближнє і дальнє світло. Тепер я зняв галогенові лампи. А то і дорогі, і занадто дальнє світло, що часто заважало іншим водіям, та й пішоходам це створювало проблем

 • Dima Alekseev

  Купити якісний комплект ксенонових фар, це ще півсправи. Такі фари ще необхідно встановити правильно і відрегулювати. Ось це найчастіше не вдається зробити водіям, які самотужки намагаються встановити такі фари. В наслідок – засліплення яскравим світлом інших учасників руху. Тому, щоб непочути лайку в свою адресу від інших водіїв, встановлюйте в майстернях які знають цю справу.

 • Dima Alekseev

  Вибрати ксенон, якщо в вашому місті це складно – раджу інтернет магазин Drossel drossel.com.ua Існує бонусна програма.
  При покупці товара в інтернет-магазині «Дроссель», кожен покупець отримує бонусні бали, які потім можно використовувати при наступній покупки.