Куди нанести аерографію Які місця підходять? 2 комментария

Куди нанести аерографію – які місця підходять?

Куди нанести аерографію коли Ви все ж наважились прикрасити автомобіль аерографічним малюнком? На перший погляд кузовні деталі авто однаково підходять для цієї мети. Але існують нюанси. Спробуємо розібратися …

Куди нанести аерографію

Капот. Напевно, один з найпопулярніших варіантів. Велика площа капота дає простір для творчості. Які недоліки? Малюнок буде доступний захопленими поглядами тільки коли авто буде припаркований. А під час руху перехожі зможуть лише зрозуміти, що на машині є якась аерографія, але саму композицію розглянути не зможуть.

Куди нанести аерографію

Куди нанести аерографію

Двері. Більш універсальний варіант, адже картину на Вашому автомобілі зможуть розглянути як учасники руху, так і пішоходи, які проходять повз. З якого боку? Тут простіше, адже аерографію господарі роблять, як правило, для себе. Отже, почати слід з боку водія. І кожен раз, збираючись кудись їхати, Ви зможете насолоджуватися цим твором мистецтва.

Куди нанести аерографію

Художники-аерографи не радять робити малюнок тільки на одних дверей – зображення може виглядати як наклейка, але рекомендують робити аерографію в таких комбінаціях: на одних дверей із заходом на крило або на обох дверях відразу.

Крила. Крила непогано підходять для аерографії. Але відносно невелика площа не дає можливості для зображення на них монументальні полотна. Можна обмежитися чимось нехитрим.

Художники-аерографи радять задіяти задні крила.

Кришка багажника. Кришка багажника підійде скоріше для невеликих і прикольних зображень, ніж для серйозної картини. Вина всьому – як правило невелика площа поверхні.

Куди нанести аерографію – «Класичні» схеми і комбінації деталей для нанесення аерографії

  • Малюнок на капоті і двох передніх крилах. Варіант проти викрадачів, тому що малюнок видно майже з усіх боків. Вартість не так сильно вдарить по кишені (всього 3 деталі), але в той же час, виглядати буде досить ефектно.
  • З обох сторін авто. Також відіб’є бажання переступати закон у викрадачів. Можна зобразити відносно прості речі, що підкреслюють характер: хижих тварин, або щось, що говорить про спокій і гармонії.
  • Окремі візерунки в будь-якому місці: крила, двері і т.д. Варіант для тих, кому дуже хочеться, але бюджет не дозволяє зробити інші варіанти.
  • Найдорожчий і найефектніший варіант – аерографія на всій поверхні автомобіля.

Куди нанести аерографію