Купити антифріз за якістю продукції


Як купити антифріз для автомобіля? На що звертати увагу при покупці?

Щоб купити антифріз, необхідно правильно піддібрати його для автомобіля за характеристиками заводу виробника. Найкраще вибрати той, який рекомендує автомобільний завод виробник цієї моделі автомобілей. Тому, що саме йому відомо, з якого металу або сплаву виготовлений корпус двигуна, і що варто заливати в систему охолодження щоб її не роз’їло. Крім того, є ще алюмінієві, гумові і пластикові деталі, які також вибагливі до хімічного складу антифризу. Тому завод виробник підбирає такий вид антифрізу який не несе загрозу як двигуну так і їншим деталям. Якщо ви хочете долити антифриз, вам потрібно точно знати про те, що на даний момент залито в системі, в іншому випадку ви ризикуєте зробити небезпечний для всієї системи охолодження «подарунок», який неясно чим може обернутися для вашого авто. Якщо Ви невпевненні, краще злити повністю, промити і залити новий. Так буде дешевше, ніж після економії отримати накип, наліт, і проблеми з двигуном.


купити антифріз

Критерії які слід врахувати при покупці

  • Антикорозійні характеристики витратного матеріалу. Ознайомтеся зі складом рідини перед покупкою, яке зазначене на етикетці від каністри. Часто проблема утворення іржі на внутрішніх елементах системи охолодження стає причиною ремонту. Тому для запобігання цьому бажано купувати рідину, до складу якої входять інгібітори корозії. Це дозволить запобігти утворенню іржі і знизити ймовірність подальшого ремонту.
  • Показник теплопровідності, температура замерзання. Чим нижче температура замерзання речовини, тим менше ймовірність того, що в мороз ви не зможете завести свій автомобіль.
  • Температура кипіння. Вітчизняні охолоджуючі матеріали можуть закипати при 108-110 градусах роботи двигуна. У зарубіжних цей показник може бути збільшений до 120-130 градусів, дорожчі рідини можуть мати більш високу температуру. Крім того, антифріз повинен бути стійким до займання.
  • Наявність антипінних присадок. Це дозволить уникнути ймовірність того, що під час експлуатації транспортного засобу холодоагент почне пінитися при певних обставинах.
  • Відсутність у складі шкідливих компонентів, таких як фосфати, нітрити, аміни і так далі. Ознайомтеся з етикеткою перед покупкою і переконайтеся, що цих елементів немає.

Уникайте покупки підробленного антифрізу

Ціна. Ні, ціна не повинна бути дуже низькою. Якщо ви хочете, щоб охолоджуюча рідина працювала довго і без ексцесів, не рекомендуємо купувати занадто дешеві антифризи. Занадто низька вартість повинна вас насторожити, зазвичай дешеві антифризи – це ознака підробки.
Наявність осаду в пляшці. Якщо на дні каністри ви виявили осад, то кидайте цей антифриз і навіть не думайте його купувати. Інакше весь осад потім буде на дні системи охолодження вашого авто.

Неякісна упаковка, відсутність показника pH, помилки на етикетці або неякісна її друк свідчить про підробку продукта.

Показника pH – мінімальне значення – 7,4-7,5, чим більше тим краще.
Довіряйте однієї марці та виробнику. Якщо ви вже одного разу спробували використовувати певний антифріз і він вам сподобався, то перед покупкою іншої марки подумайте – чи є сенс експериментувати? Адже не факт, що ви досягнете кращих характеристик.

Вибравши оптимальний варіант, час від часу стежте за тим чи не змінює антифриз свій колір. Якщо колір сильно змінився, це свідчить про проблеми в системі охолодження або неякісний антифриз.

Купити антифріз краще відомих марок. Зверніть увагу на такі фірми: Shell, Texaco,Total, Лукойл, Sintec, ВАМП, BASF.