Купити багажник на крышу ланос


Купити багажник на крышу ланос – Otium SoftRack

Як купити багажник на крышу ланос, такий щоб відповідал всім примхам власника автомобіля? Думаю, що Ви вже намагались найти відповідь в інтернеті. Підбираючи подібну річ кожен намагається вибрати універсальний, якій в залежності від ситуації можно легко демонтувати з кріплень. Це стосується в першу чергу водіїв які не хочуть порушувати аеродінаміку автомобіля та принципово не купують штатний багажник. Але, де коли треба перевезти габарітну річ – то як поступити?

В такому разі зверніть увагу на альтернативне рішення – універсальний багажник Otium SoftRack.
Otium SoftRack
Знімний, багатоцільовий автомобільний багажник Otium SoftRack створений для комфортного транспортування велико-габаритного спорядження під час автотуризму. На багажнику можна перевозити лижі, дошку для серфінгу, байдарку, обладнання для кемпінгу і багато іншого. Підходить до любого легкового транспортного засобу і здатний витримувати будь-яке навантаження.

купити багажник на крышу ланос

Нехитра конструкція складається з двох пінопластових блоків які поміщені в брезентові чохли. Блоки кріпляться на дах автомобіля за допомогою нейлонових ременів. Аксесуар не боїться води так як розроблен з використанням кращіх водонепроникних матеріалів.

купити багажник на крышу ланос

Весь комплект важить близько 2 кг і легко встановлюється. Для цього, вам знадобитися всього кілька хвилин. А саме головне, такий простий пристрій позбавить Вас від установки і покупки штатного багажника. До речі – стосовно штатного багажника читаемо в статті.

Купити багажник на крышу ланос такої простої конструкції можно на aliexpress Ціна близько 100-120 $. Для тих хто зібрався купувати на інтернет ресурсі aliexpress нагадаю про можливість заощадити на покупці підключивши кеш-бек.

Але, я так само як і Ви погоджуюсь, ціна висока і на мою думку не відповідає цьому гаджету. Придивіться уважно до пристрою – ничого складного. До чого я веду?

Да дуже просто виготовити такій універсальний багажник самому!

Знайдіть два пінопластових блоки, водонепроникний матеріал, нейлонові стяжки. Проведіть розміри, покажіть в швейній майстерні констукцію, або попросить знайому швачку на професійному обладнанні зробити Вам такий багажник. Головне щоб шви були посилені якісною ниткою. Впевнен, економія коштів буде суттєва.